3D Akustik Duvar Paneli

Odak noktanız akustik olduğu kadar estetikse, aradığınız çözüm 3D / dokulu akustik paneller olabilir. 3D akustik duvar panelleri, her türlü iç mekan için harika bir dokusal özellik yaratırken, aynı zamanda konuşma anlaşılırlığının ve sosyal etkileşimin önemli olduğu akustik ortamı geliştirmek için çalışıyor. Dokulu Paneller restoranlar, ofisler, konferans salonları ve kamusal alanlar dahil çok çeşitli oda tipleri için güzel bir çözümdür. Aşağıdaki tüm ürün grubumuza bir göz atın.

Ana Malzeme : 95 kg/m3 yoğunlukta akustik camyünü levha, yanmaz akustik sünger veya antibakteriyel basotect melamin sünger olabilir.

Ebatlar : Özel Ölçülerde üretilebilir.

Kalınlık : İstenilen Kalınlıklarda üretilebilir.

Kenar Detayı : Sertleştirilmiş.

Akustik Performans : NRC değeri 0.95 -1.00aralığındadır.

Yangın Dayanımı : TS EN 13501-1+A1:2013standardına göre A2 s1 d0 sınıfı.

Uygulama Şekli : Yapıştırma / Z Klips

Akustik 3D Duvar Panelleri Dekoratif Panel

Akustik 3 Boyutlu Paneller

Ön ve arka yüzeyi cam tülü kaplı yüksek yoğunluktaki camyünü levhanın görünür yüzeyi ve güçlendirilmiş kenarları, değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanır. Kenar büküm yerleri arka yüzeye 3-5 cm. dönmektedir. Ortam akustiğinin iyileştirilmesinde kullanılan kumaş kaplı panel tüm duvar ve tavan detaylarında kullanılabilir. Mevcut yüzeylere yapıştırılarak uygulanmaktadır. Kenar derz görünümleri talep edilirse pahlı olarak üretimi yapılabilmektedir. Ses yutucu olmasının yanı sıra kumaş kaplı paneller dekoratif bir görünüm ile son katmanda kullanılabilen, beton veya alçı levha yüzeylerinde kolayca uygulanabilen ürünlerdir.

Nerelerde kullanılır?

Mekan akustiğinin ve ses yansımalarının en kritik olduğu ses kaydı alınan ortamlarda yüksek ses yutumu katsayısına sahip kumaş kaplı 3d akustik panel kalınlık gözetmeksizin kullanılabilir. Ofis bölümlerinde, büyük ölçekli ve çalışan sayısının yüksek olduğu açık ofislerde, aynı anda birden fazla çalışanın olduğu ortamlarda duvar ve tavan yüzeylerinde akustik paneller tercih edilebilir.

Akustik Dekoratif Ses Yalıtım Panelleri

Ortam akustiğini sağlarken dekoratif bir görünüm kazandırmak için kullanılabilecek ürünlerden olan 3d akustik kumaş kaplı panelleri tercih edebilirsiniz. İçerik olarak ana malzeme diğer akustik panel modellerimiz ile aynı değerlere sahiptir. Özel ebatlarda ve şekillerde üretilebilen akustik paneller ile hayal gücünüz ile mükemmel tasarıma sahip bir mekan oluşturabilirsiniz.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri