Açık Ofis Ses Yalıtımı

Açık Ofis Ses Yalıtımı Neden Yapılmalı?

Açık ofis ses yalıtımı, daha fazla verim almaya yönelik ve çalışanların birbiri ile daha fazla iletişim halinde olmasını sağlamak amacı ile kurulmuş olan bu alanların gürültü ve diğer ses olaylarından uzakta kalmasını sağlamak için yapılır. Bir çok firma bu düşüncelerden yola çıkarak açık ofis çalışma yöntemini seçmektedir. Fakat; yapılan açık ofis sistemlerin de kişilerin gürültüden dolayı işlerine odaklanma problemleri yaşandığı gözlemlenmektedir.

Açık ofis ses yalıtımı ile gürültü karmaşasını önleyerek çalışma performansınızı artırmakta ve yaptığınız işlerin daha verimli olmasını sağlamaktayız.

Açık Ofis Ses Yalıtımı Neden Yapılmalı?

Açık ofis ses yalıtımı uygulamalarımızda kullanılan ses yalıtım süngerleri ve akustik paneller ile hem akustik düzenlemeyi sağlayabilir hem de daha dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Açık ofis ses yalıtımı yapılmadığında kişiler yüksek sese maruz kaldıklarından dolayı duyma eşiğinde azalma meydana gelir ve buna bağlı olarak konsantrasyon problemi oluşur. Yapılan araştırmalar neticesinde Türkiye’de açık ofis oranının %70’leri bulduğu göz önüne alındığında açık ofis ses yalıtımının önemi daha çok anlaşılmaktadır.

Açık Ofis Ses Yalıtımında Kullanılan Malzemeler

Açık ofis ses yalıtımı uygulamalarımız da kullandığımız ses yalıtım malzemelerimizden bazıları; akustik kaplama ürünleri paneller, seperatör, paravan ve akustik süngerlerdir. Aynı zamanda telefon ve toplantı görüşme kabinleri de yapmaktayız.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda açık ofis ses yalıtım uygulamalarımızı gerçekleştirmeden önce mutlaka ses mühendislerimiz ve alanında uzmanlaşmış profesyonel kadromuz ile yerleriniz de keşif yapmaktayız.

.

Açık ofis ses yalıtım uygulamalarımızda keşif yapmamızın en önemli nedeni bulunduğunuz alanın teknik özelliklerini saptamak, hangi ses yalıtım malzemesinin kullanılacağına karar vermek ve bulunduğunuz çevre faktörlerini de dahil ederek bir açık ofis ses yalıtım planı çıkartmaktır. Bu yapılmadığı takdirde çalışma alanlarınızda oluşan karmaşa kaçınılmaz olacaktır.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri