Akustik Ahşap Panel

Akustik ahşap panel ses yalıtımı ve akustik düzenleme amaçlı kullanılan ses izolasyon malzemesidir. Akustik ahşap paneller yankı ve eko gibi ses problemlerini çözümler. Akustik ahşap paneller ses yansıtıcı panel olarak da bilinir. Derzli ve delikli modelleri vardır. Bu ahşap paneller gürültü yansıtan ve soğuran akustik panellerdir. Uygulandığı ortama akustik düzenleme sağlayan ve sesin kaliteli gelmesini sağlayan panellerdir.

Akustik ahşap paneller tavanlarda ve duvarlarda kullanılabilir. Akustik ahşap paneller ses yutum özelliği olan panellerdir. Uygulandığı mekana akustik düzenleme sağlar. Eko ve yankı gibi ses bozukluklarına engel olur. Gürültüyü emerek yansıtır ve sesin daha kaliteli gelmesini sağlar. Yüzeyi derzli ve deliklidir. Akustik ahşap paneller tavan ve duvarlara uygulanabilir.

Ahşap Panel Özellikleri:

Ürün iyi ses emme etkisi ve büyük ölçüde yankılanma süresini artırır. Akustik özellikler aynı tür malzemeler için ulusal standarda ulaşmış, çevresel sesin dolgunluğunu, eklemlenmesini ve stereoskopik izlenimini etkili bir şekilde geliştirmiştir.

Çevre koruma:
Tamamen ulusal çevre koruma E0 standardına uygun olarak test edilmiş ve bulunmuştur.

Uygulama:
Müzik salonları, ev sinema sistemleri, dinleme odaları, kayıt odaları ve ses kalitesi ve artikülasyonun iyileştirilmesi gereken yerler.

Delikli Ahşap Akustik Panel

Delikli Ahşap Panel


Delikli ahşap duvar ve tavan panelleri; kapalı ortamlarda gürültü problemi çözümü için akustik düzenlemeye yardım edip kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panellerdir.
Derzli Akustik Ahşap Panel

Derzli Akustik Ahşap Panel


Akustik derzli akustik panel, slotlu , frezeli ahşap panelin arka tarafına belirli aks aralıklarıyla deliklerin açılması, ön tarafına da deliklere uygun akslarla derzlerin açılmasıyla akustiklik özelliğini kazanan panellerdir.
Akustik Difüzör Panel

Akustik Difüzör Panel


Difüzör ahşap akustik saçıcı ve dağıtıcı paneller , duvarınızda dekoratif görünüm oluşturur. dekoratif olarak da kullanılabilir. tamamen doğal yapıya sahiptir.
akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri