Akustik Asma Tavan Paneli

Akustik Asma Tavan Paneli T24 taşıyıcılara, alüminyum plakaların üstten serbest oturtulması ile oluşturulur. Paneller birbirinden bağımsız olarak hiçbir aparata gereksinim duymadan el ile sökülebilir. Mevcut tesisata kolay ve hızlı erişim imkanı sağlanır. 12.5 mm ebatlarında akustik alçı ile döşenmektedir.

AKUSTİK ASMA TAVANIN FAYDALARI

Şık ve estetik görünümü, ses yalıtma başarısıyla aynı anda sağlar. Ses yankısı olmaması istendiği alanlarda isminden de anlayabileceğimiz gibi akustik bir platform oluşturarak yankı olayını engeller

Akustik asma tavanın kendi içinde çok fazla alternatifi olması, hem seçim bolluğu konusunda hem de özgünlük konusunda tercih edilebilir. Devasa yapılar olsa bile hafifliği ile dikkat çeken akustik köpükler flok kaplı olabilmektedir.

Neden Akustik Asma Tavan?

Rahatsızlık vermemesi açısından ses yankılanmasını akustik yapısı ile engeller ve konforlu bir yapı sunar.
Dizaynı kullanıcının tercihine göre restore edilebilen akustik asma tavan, estetik açıdan güzel bir görünüm sağlar.

Cam Yünü Asma Tavan Panelleri

Cam Yünü Asma Tavan Paneli


Cam yünü asma tavan paneli tavan sistemlerinde açık tesisatların gizlenmesi amaçlı uygulanabilmektedir. T-24 taşıyıcı sistem ile istenilen aks aralıkları ile döşenebilir.
Polo Camyünü Akustik Asma Tavan Paneli

Polo Asma Tavan Paneli


Polo asma tavan paneli, orta yoğunlukta cam yünü kullanılarak üretilir. Dekoratif bir tavan yaratmak için ön yüzü boyalı cam elyaf doku ile kaplı bir plakadan oluşur.
Polo Black Asma Tavan Paneli

Polo Black Asma Tavan Paneli


Polo Black asma tavan paneli, orta yoğunlukta cam yünü kullanılarak üretilir. Dekoratif bir tavan yaratmak için ön yüzü boyalı cam elyaf doku ile kaplı bir plakadan oluşur.
Hygiene Akustik Asma Tavan Paneli

Hygiene Asma Tavan Paneli


Hygiene asma tavan paneli, ön yüzeyi antibakteriyel boyalı özel bir cam elyaf doku, arka yüzü camtülü ile kaplı, yüksek yoğunluklu cam yününden oluşan bir paneldir.
Snow Akustik Asma Tavan Paneli

Snow Asma Tavan Paneli


Snow asma tavan paneli, boyalı cam elyaf doku, arka yüzü cam tülü ile kaplı, yüksek yoğunlukta cam yünü kullanılarak üretilen bir paneldir.
Metal Asma Tavan Ses Yalıtımı

Metal Asma Tavan Paneli


Metal Asma Tavan Paneli veya sistemleri diye adlandırdığımız akustik yalıtım malzemeleri, T-24 ve T-15 taşıyıcı sistemlere alüminyum ya da çelik plakaların serbest olarak oturtulması suretiyle oluşturulur.
Taş Yünü Asma Tavan Paneli Ses Yalıtımı

Taş Yünü Asma Tavan Paneli


Taş Yünü Asma Tavan Paneli aydınlatmanın en iyi şekilde yapılmasını ve gün ışığını mekana yayarak enerji tasarrufu sağlar.
akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri