Akustik Bass Küpü |

Akustik Bass Küpü

Akustik Bass Trap Küpü Özellikleri

Bass trap akustik köşe bass süngeri 30 x 30 x 60 cm ebatlarındadır. Poliüretan adı verilen maddeden elde edilmektedir. Bass frekanslarını mükemmel bir seviyede düzenlemektedir. Açık gözenekleri sayesinde ortamdaki ses dalgalarını kontrol altına almaktadır. Kaliteli ses duyumu sağlamak için kullanılmaktadır.

Bass trap köşe bass sesleri kesici ve emici süngeri yüksek frekanslı bass seslerini kesen akustik üründür. Çok güçlü düşük frekanslı ses dalgalarını kontrol etmek için kullanılır. Ortamda dalgalan alçak ve yüksek frekans seslerin dağılımında mükemmel derecede bass frekansı ayarlar.

Akustik Bass Trap Küpü Özellikleri

Bass küpü sünger yapıştırma usulü ile uygulanmaktadır. Uygulama için özel yapıştırıcısı mevcuttur. Solid bazlı bu özel yapıştırıcı bir rulo yardımıyla süngerin uygulanacağı bölgeye sürülür. Daha sonra sünger yapıştırılır.

  • Ham Madde: Poliüretan
  • Yoğunluk: 26DNS – Fr
  • Yanmazlık özelliğine sahiptir. Fr malzeme olduğu için yanmayı geciktirir.
  • Plaka Boyutu: 30 cm x 30 cm x 30 cm
  • Renk: Siyah, Anstrasit ve Açık Gri renkleri mevcuttur.

Küp şeklinde farklı boyutlarda, 26 DNS yoğunlukta ve poliüretan maddesinden üretilmiştir. Bass kırıcı özellikteki bu ürün ortamlardaki bass seslerini kontrol etmeye yarar.

Ses kırıcı ve düzenleyici özelliğe sahiptir. İki duvarın ve tavan ile duvarın birleştiği kısımlarda da kullanılmaktadır. Bass trap sünger ile uygulamalarda beraber çok sık kullanılır.