Akustik Duvar Kaplama

Akustik duvar kaplama, tavan ve ortam bölücü paneller akustik ses emici kumaş ile kaplanan dekoratif ses yalıtım panelleridir. Akustik ses yalıtım malzemeleri arasında darbeye dayanıklı olarak kaliteli malzeme arıyorsanız akustik kaplama ürünleri en idealleridir. Akustik kumaş kaplı paneller içinde cam yünü bulunan ve dışına isteğe özel renklerde kaplanmış akustik kumaştan elde edilir.

Akustik Kaplama Paneller Nelerdir ?

Akustik kaplama paneller kumaş kaplı akustik duvar paneli, 3 boyutlu duvar paneli, yüzer tavan paneli, acrux ledli akustik panel, solo panel, orfe panel, velum panel, kanopi asma tavan paneli, sarkıt akustik baffle, masa bölücü seperatör, akustik ara bölücü paravan ses yalıtım panelleridir. Hepsinin kendine özel özellikleri bulunmaktadır.

Akustik Kaplama Nasıl Yapılır ?

Akustik kaplama ses yalıtımı uygulaması yapmak malzemeye göre değişir ancak kumaş kaplı panel uygulamasını anlatacak olursak; lazer metre ile panelin uygulanacağı alan belirlenir. Aks rapid 800 yapıştırıcı rulo fırça ile duvara sürülür Ardından silikon  tabancası panelin dört köşesine sürülür ve yapıştırıcı sürülen kısma yapıştırılır. Tavanda panel uygulaması için askı aparatları gerekmektedir.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri