Akustik Duvar Paneli

Akustik duvar paneli , ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir.

Dekoratif akustik duvar panelleri ile çekici ve çarpıcı bir izlenim yakalamak mümkün. Bu dekoratif panellerde doğal keçeler ve kumaşlar kullanarak elde edilmiş tasarımlarla çağdaş görünümler oluşturulmuş. Göze hitap eden bu ilgi çekici modelleri sizde edinebilir farklı bir şıkla istediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz..

Akustik 3D Duvar Panelleri

3D Akustik Duvar Paneli


Akustik paneller mevcut mekanda oluşan değişken frekanstaki ses dalgalarının tavan ve duvar yüzeyine çarpması neticesinde rezonansa girmesini önleyici ve sesin net olarak duyulmasına imkan veren dekoratif akustik panellerdir.
Akustik Oda Kiti Akustik Paneller

Akustik Oda Kiti


Akustik Oda Kitleri, kumaş kaplı akustik panellerin, odanın belirli köşelerine dekoratif ebat ve boyutlarda yayılarak, ses dalgalarının eko ve çınlama yapmalarını engelleyen akustik ürünlerdir.
Akustik Kumaş Kaplı Panel

Akustik Kumaş Kaplı Panel


Kumaş kaplı akustik panel, içinde bulunan cam yünü ve dış yüzeyine kaplanan akustik kumaş sayesinde kullanıldığı ortamda yankıyı engelleyici akustik kaplama ürünüdür.
akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri