Akustik Halı Kaplama

Akustik halı kaplama malzemeleri arasında son birkaç yıldır yer alan karo halılar estetiğe önem verilen, akustik performansın ve statik enerji dayanımının yüksek olması istenilen ticari mekanlar için ideal bir çözümdür. Yükseltilmiş döşeme üstünde olduğu kadar, betonarme döşeme üzerinde de rahatlıkla uygulanabilen akustik halılar, yüksek iplik ve taban kalitesinin yanında, gerektiğinde istenilen kısımların sökülüp değiştirilmesi, zeminde farklı renkler kullanılarak istenen desenlerin oluşturulabilmesi gibi avantajlardan dolayı tercih edilmektedir.

Kullanıldığı zeminde kaymayı engeller, ses emiciliği ile ses yalıtımı sağlar. Çok güçlüdür aşınmaz ve yüksek performans sağlar. Leke tutmaz, sabit boyuttadır, kırılmaz ve çekmez. Tabanda meydana gelen titreşimleri engeller. Titreşim yüzünden çıkan sesleri önler. Ofis, ev, okul, iş yerleri, hastaneler gibi bir çok alanda kullanılır.

  • Suyu emmez: Leke tutmaya dayanıklı, koku, nem ve rutubet yapmaz,
  • Endüstriyel temizlik malzemelerine dayanıklı,
  • Yangın standartlarına uygun,
  • ISO 9002, 14001 sertifikalarına sahip.
Akustik Rulo Halı

Akustik Rulo Halı


Akustik rulo halı fiyatları tabanında kullanılan özel malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Kimi halıda pvc kullanılırken kimi halıda da sbr kauçuk levha kullanılabiliyor.
Akustik Karo Halı

Akustik Karo Halı


Karo halı darbe ve ayak sesinin önüne geçerken hacim akustiği sağlamaya yardımcı olur. Ofis, call center, ev, sinema odası, bateri odası, akustik kabin gibi birçok alanda kullanılabilir .
Akustik Kauçuk Tabanlı Halı

Kauçuk Tabanlı Halı


Kauçuk tabanlı halılar zemine serilerek titreşim kaynaklı seslerin engellenmesini sağlayan ses yalıtım malzemesidir.
akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri