Akustik Karo Halı

Akustik Karo Halı darbe ve ayak sesinin önüne geçerken hacim akustiği sağlamaya yardımcı ofis, call center, ev, sinema odası, bateri odası, akustik kabin gibi birçok alanda kullanılabilir.

Akustik Karo Halı Özellikleri
  • 50 cm * 50cm plaka boyutudur.
  • Paket min. miktarı 5 m2’dir.
  • Kalınlık 5mm ile 13mm arası değişmektedir.
  • Yeşil, lacivert, krem, siyah, gri, bordo, turuncu, sarı, lacivert, bej vs. renkleri mevcuttur.

Akustik karo halı fiyatları tabanında kullanılan özel malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Kimi halıda pvc kullanılırken kimi halıda da sbr kauçuk levha kullanılabiliyor. Farklı renk seçenekleri sayesinde ortamda göz yormayan aksine mekanı daha canlı gösteren bir hal alan bu halılar darbelere karşı son derece dayanıklı olduğu için uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Küf tutmaz ve nem yapmaz özellikte olduğu için herhangi bir sağlık sorunu teşkil etmez.

Akustik Karo Halı  Uygulanışı

Darbe ve ayak sesinin önüne geçerken hacim akustiği sağlamaya yardımcı olan karo halı ofis, çağrı merkezi, ev, sinema odası, bateri odası, akustik kabin gibi birçok ortamda kullanılabilir özelliktedir. Karo halı fiyatları metraja göre değişmektedir. Farklı renk seçenekleri sayesinde ortamda göz yormayan aksine mekanı daha canlı gösteren bir hal almaktadır. Darbelere karşı son derece dayanıklı olduğu için uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Küf tutmaz ve nem yapmaz özellikte olduğu için sağlık sorunu teşkil etmez.

Karo halı zemin ses yalıtımı uygulaması yaparken dikkat edilmesi gereken husus kenar boşluğu olmaması. Ebatı sayesinde istenilen modelde uygulanabilir bu halıları uygularken zemine solid sıvı yapıştırıcı sürüyor ardından boşluk kalmayacak şekilde uyguluyoruz. Kenar fazlalıklarını maket bıçağı ile kesebilirsiniz.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri