Akustik Oda Kiti

Akustik Oda Kiti , kumaş kaplı akustik panellerin, odanın belirli köşelerine dekoratif ebat ve boyutlarda yayılarak, ses dalgalarının eko ve çınlama yapmalarını engelleyen akustik ürünlerdir.

Takım halinde satılan bu ürün, oda içerisinde uygun alanlara konumlandırılarak alt frekanstaki ses dalgalarının emilmesini sağlar. Akustik oda kitleri size ve stüdyolarınıza özel akustik değerleri ile A-kalite seviyesinde programlanarak tasarlanmıştır. NRC değeri 1,05 olan C24’ler, B24’lere göre daha kalın olmaları sebebi ile alt frekansların da emilmesinde önemli rol oynamaktadır.

Akustik oda kitleri genellikle ses kayıt stüdyoları, müzik odaları ve ses açısından önem taşıyan mekanlarda akustik düzenleme yapmakta yardımcı olur. Aynı zamanda akustik oda kştleri dekoratif yönden hoş oluğundan bulunduğu ortama güzel hava katmaktadır.

Hazır Oda Kiti Teknik Özellikleri
  • Kalınlık : Özel Kalınlıklarda
  • Ebat : Özel Boyutlarda
  • Renk : Katalogdan istediğiniz renklerde seçebilirsiniz
  • İç Malzeme : 95 Kg/m3 Cam Yünü
  • Uygulama : Yapıştırma (Sıvı Solid Yapıştırıcı) – Klips
  • Akustik : NRC değeri 0.95-1.00 aralığındadır.
  • Kenar Detayı : Düz ve güçlendirilmiş.

Akustik Oda Kiti Paket

Akustik Hazır Oda Kiti

Akustik hazır oda kiti dinleyicileriniz tarafından anlaşılacak net bir ses sunmak için gürültü kirliliğini ortadan kaldırır. Stüdyo paneli konuşma aralığındaki ve daha yüksek frekansları absorbe edecek şekilde tasarlanmıştır. Bu paneller, yaratılan tek sesin insan seslerinden olduğu salonlar ve sınıflar için mükemmeldir. Yayıncılar, sorunun farkındalar ve stüdyolarını akustik panellerle yaklaşık 100 yıldır tedavi ediyorlar. ‘Odanın sesini’ ortadan kaldırarak iletilen mesaj net ve anlaşılabilirlik on kat artar. Aynı mantık evden, ofisden veya uzak bir yerden podcasting yaparken de geçerlidir. Net bir mesaj iletmek için ortam gürültüsünü kaldırmalısınız.

Oda kitleri, duvar panelleri, bas tuzakları, difüzyon ve donanım gibi çeşitli bileşenleri, kullanımı kolay bir formatta birleştirerek, tüm odalar için ortak olan birincil akustik kaygıları ele almak üzere dikkatle tasarlanmıştır.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri