Akustik Ofis Bölmeleri

Akustik ofis bölmeleri, çalışma alanlarının daha sağlıklı şekilde dizayn edilmesini sağlayan ürünlerdir. Ofis gibi toplu kullanımı bulunan çalışma alanlarının dekorasyon ve yerleşimi önemlidir. İşletmeler için çalıştıkları alanının ürünleri ve dekoratif yapısının önem kazanmaya başlaması, tasarımda değişiklikler ortaya çıkartmıştır. Farklı tasarım araçları hem ekonomik çözümler sunmaya başlamış hem de alanın daha verimli kullanılmasına olanak sağlamıştır. Akustik ofis bölmeleri kullanımının yer tasarrufu oluşturması sunulan en büyük artılardan biridir.

Akustik Paravanlar

Akustik Paravan


Akustik paravanlar, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlardır.
Hareketli Bölme Paneller Ses Yalıtım

Hareketli Bölme Paneller


Hareketli Bölme Paneller çalışma alanlarınızı, ofislerinizi, konferans, balo, davet ve toplantı salonlarını bölmek için en uygun çözümleri sunar.
Akustik Ofis Bölmeleri

Masa Seperatörü


Masa Seperatörleri, genellikle çağrı merkezlerinde , ofis ve iş yerlerinde, kalabalık ofis çalışma ortamlarının olduğu yerlerde sıklıkla tercih edilen akustik seperatör sistemleridir.
akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri