Akustik Ofis Kabini

Akustik Çalışma Kabini

Akustik ofis kabini genel olarak ses emisyonları kontrol için tasarlanmıştır. Müzik aletleri ile çalışma ve kayıt yapmak için gerekli profesyonel izolasyonu sağlanması için hazırlanmış portatif akustik odalardır. İç kısmı akustik yanmaz süngerler ve paneller kullanılarak kabin içeresindeki ses yalıtımı sağlanmış olur. Akustik kabinler, dışarıdan ve içeride oluşabilecek sesleri keserek ses yalıtımını sağlamış olur. Aynı zamanda içerisin de tamamen yanmaz özellikli malzemeler kullanılmıştır. İstenilen ölçülerde kabin üretilmektedir. Kabin yapımında kullanılan malzemelerin bakımı kolay, kokusuz ve anti-statik, yanmayı geciktiren veya yanmayan ve gözleri, cildi veya solunum yollarını tahriş etmeyecek malzemelerden oluşmaktadır.

Epdm ses bariyeri ile desteklenmiş olan akustik kabinler; ses testleri, işitme testleri, müzik aletleri ile çalışma odası olarak kullanılmaktadır. Profesyonel bir şekilde ses izolasyonu ve akustik düzenleme sağlanmış olan bu odada çalışmalar yapabilir, zeminden duvara ve tavana kadar gürültüyü absorbe edebilirsiniz.

Akustik kabinler ses emisyonlarını kontrol altına almak içinde kullanılmaktadır. Akustik kabinlerde havalandırma sistemi de bulunmaktadır fakat dışarıdan sesi almayacak şekilde egzoz sistemi ile koruma altına alınmaktadır. Zemin, taban gürültü seslerini absorbe edecek malzemeyle kaplanmaktadır. Akustik kabinler yangına karşı dayanıklı olduğundan dolayı yanma eğilimi göstermezler. Kabin üretiminde kullanılan malzemeler kokusuz, göz ve cildi tahriş etmeyen, yanmayı geciktiren malzemelerden üretilmiştir.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri