Akustik Rulo Halı

Akustik Rulo Halı darbe ve ayak sesinin önüne geçerken hacim akustiği sağlamaya yardımcı ofis, çağrı merkez, ev, sinema odası, bateri odası, akustik kabin gibi birçok alanda kullanılabilir.

Akustik Rulo Halı Özellikleri
  • 200 cm * 30 mt rulo ölçüsüdür.
  • Kalınlık 5mm ile 10mm arası değişmektedir.
  • Yeşil, mavi, siyah, gri, bordo, sarı, lacivert, bej renkleri mevcuttur.

Akustik Rulo Halı Kırçıllı Rulo Halı

Akustik rulo halı fiyatları tabanında kullanılan özel malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Kimi halıda pvc kullanılırken kimi halıda da sbr kauçuk levha kullanılabiliyor. Farklı renk seçenekleri sayesinde ortamda göz yormayan aksine mekanı daha canlı gösteren bir hal alan bu halılar darbelere karşı son derece dayanıklı olduğu için uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Küf tutmaz ve nem yapmaz özellikte olduğu için herhangi bir sağlık sorunu teşkil etmez.

Akustik Kırçıllı Rulo Halı Kaplama

Akustik Kauçuk Tabanlı Rulo Halı Uygulama

Akustik Rulo Halı Nasıl Uygulanır?

Akustik halı zemin ses yalıtımı uygulaması yaparken dikkat edilmesi gereken husus kenar boşluğu olmaması.  Duvardan duvara serilebilir olduğu için diğer halılara göre daha kolay uygulanır . Uygularken zemine özel halı yapıştırıcısı sürüp hafif preslerle zemine sabitlemeniz yeterli. Fazlalık gelen kısımlar için maket bıçağı kullanabilir bölgeyi düzleyebilirsiniz.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri