Akustik Sünger | Yanmaz Ses Emici Yalıtım Süngeri Fiyatları

Akustik Sünger

YANMAZ AKUSTİK SÜNGER

Yanmaz akustik süngerler poliüretan ham maddesinden elde edilen 5 yüzey formuna sahip ses yalıtım süngerleridir. Yüzey formları farklı olsa da ses yutum değerleri farklı değildir. 100cm x 100cm ve 50cm x 50cm ebatlarında üretilir. Modeline göre farklı kalınlıkları mevcuttur. Standart olarak 50 DNS olarak üretilir ancak 70 ve 90 DNS yoğunluğunda yüksek metrajlarda üretim sağlanabilir. Yanmaz akustik süngerleri ses yutum işlevi için kullanılır. Bariyerli akustik süngerler gürültülü mekanik ortamlarda daha çok tercih edilir. Tek başına akustik ortamlarda kullanılması daha uygundur. Tavan ve duvarda yankıda hesap edilecek şekilde istenilen dizayn sağlanabilir şekilde uygulanabilir. Uygulaması için kendinden yapışkanlı süngerlerde yapışkan kağıdını çıkarıp temiz ve kuru bölgeye uygulanır ve diğer yapışkansız süngerlerde rapid 800 sünger yapıştırıcısını rulo fırça ile istenilen kuru ve temiz bölgeye sürüp ardından malzemeyi yapıştırarak işlem tamamlanmış olur.

AKUSTİK LABİRENT SÜNGER YANMAZ AKUSTİK LABİRENT SÜNGER
AKUSTİK SPECIAL SÜNGER YANMAZ AKUSTİK SPECIAL SÜNGER
AKUSTİK DÜZ SÜNGER YANMAZ AKUSTİK DÜZ SÜNGER
ANTİBAKTERİYEL BEYAZ VE GRİ BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect süngerler melamin ham maddesinden elde edilen 5 yüzey formuna sahip özel olarak farklı modellerde de üretilebilen ses yalıtım süngerleridir. Yüzey formları farklı olsa da ses yutum değerleri farklı değildir. Ebat olarak 50cm x 125cm mevcuttur ancak 100cm x 100cm olarak da özel olarak üretilebilir. Modeline göre farklı kalınlıkları mevcuttur. 18 m3 yoğunluğundadır. Ancak düşük yoğunluğuna rağmen yanmaz siyah süngerlerle aynı oranda performans sağlar. Alev almaz özelliktedir. Beyaz ve gri olarak 2 renktedir ancak yüzeyine flok kaplama yapılarak istenilen renkte üretilebilir. Akustik ses yalıtımı uygulamalarında yankıyı engellemesi için tavan ve duvarda olacak şekilde uygulanır. Gürültülü mekanik ortamlarda kullanılması için farklı ses yalıtım malzemeleri ile birlikte kullanılır veya bariyerli modeli tercih edilir. Antibakteriyel olduğu için birçok mekanda kullanıma uygundur. Uygulamasını yanmaz süngerlerde bahsettiğimiz gibi yapabilirsiniz.

BASOTECT MELAMİN BEYAZ GRİ AKUSTİK LABİRENT SÜNGER BASOTECT MELAMİN LABİRENT SÜNGER
BASOTECT MELAMİN BEYAZ GRİ AKUSTİK PİRAMİT SÜNGER BASOTECT MELAMİN PİRAMİT SÜNGER
BASOTECT MELAMİN BEYAZ GRİ AKUSTİK YUMURTA SÜNGER BASOTECT MELAMİN YUMURTA SÜNGER
BASOTECT MELAMİN BEYAZ GRİ AKUSTİK SPECIAL SÜNGER BASOTECT MELAMİN SPECIAL SÜNGER
BASOTECT MELAMİN BEYAZ GRİ AKUSTİK DÜZ SÜNGER BASOTECT MELAMİN DÜZ SÜNGER
DEKORATİF ve RENKLİ AKUSTİK SÜNGER

Dekoratif ver renkli akustik süngerler yoğunluğu düşük ürünlerdir. Birçok seçeneği olan bu süngerler köşe kısımlarda, duvar ve tavanda kullanılmak üzere üretilmektedir. Yüzeylerinde flok kaplama yapılarak renklendirilir ve ortamda istenilen akustik tasarım elde edilir. Standartları siyah ve antrasit renklerdir. Kendilerine özel boyut ve kalınlıkları mevcuttur. Akustik oda ses yalıtımı, stüdyo müzik odası ses yalıtımı, ses kayıt odası ses yalıtımı gibi uygulamalarda tercih edilir. Uygulama şekilleri diğer akustik süngerlerle aynıdır.

Akustik Pan Renkli Tekno  Touch Sünger Fiyatları Ankara RENKLİ AKUSTİK PAN
Kauçuk Firexpan Akustik Sünger KAUÇUK FIREXPAN SÜNGER
Akustik Piramit Panel Sünger AKUSTİK PİRAMİT PANEL
Akustik Zigzag Panel Sünger Fiyatları Ankara ZİGZAG PANEL SÜNGER
Akustik Vicoustic Flexi A50 Kare Panel Sünger VICOUSTIC FLEXI SÜNGER
Akustik Köşe Bass Kırıcı Sünger KÖŞE BASS KÜPÜ
Akustik Kesik Köşe Bass Kırıcı Basstrap Sünger KESİK BASSTRAP SÜNGER
Akustik Düz Köşe Bass Kırıcı Basstrap Sünger DÜZ BASSTRAP SÜNGER