Akustik Tavan Panelleri

Akustik tavan panelleri ile kaplanan mekanlar yankılanma ve ses problemlerini minimuma indirmektedir. % 100 Akustik sağlayan akustik tavan panelleri anti bakteriyel ve homojendir. 95kğ camyünü üzeri homojen istenilen renkte boya ile kaplanmaktadır. arka yüzeyi cam tülü ile kaplıdır. alçak tavanlarda minimum yer kaybı ve üstün akustik performansı sayesinde mekanlarınızda akustik çözümler sunmaktadır. Ortam akustiği sağlamaktadır. istenildiğinde T-24 taşıyıcı içerisine takılabilen düz ve sarkmalı modelleri mevcuttur.

Akustik ses emici panellerimiz iç mekanda hemen hemen her türlü akustik düzenlemede kullanılabilmektedir. Duvara ve tavana kolayca monte edilebilen panellerimiz, yüksek yutuculuğu ve dekoratif tasarımları sayesinde en başarılı modellerimiz arasındadır.

Akustik Baffle Sistemi

Akustik Baffle


Akustik baffle tavana monte edilerek ve çift yüzeyi odaya bakan tarafa denk gelen yankılanmayı ve gürültüyü azaltmada kullanılan akustik panel ürünüdür.
Yüzer Tavan Kanopi Paneli

Yüzer Tavan Panelleri


Dengeli akustik kontrol ile temiz bir görünüm sağlayan akustik yüzer tavan paneli içerisinde cam yünü kullanılarak ses yutum değeri artmaktadır.
akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri