Akustik Toplantı Kabini

Akustik toplantı kabini ofislerde çalışma ortamını daha verimli hale getirmek için kullanılan ses yalıtım malzemeleridir. Akustik kumaş kaplama malzemelerini modül kabin içerisinde kullanılarak en verimli ses yalıtım malzemesi haline getirilir.

Akustik Toplantı Kabini Large Ölçüleri

Kabine Dahil Özellikler

  • İç Yüzey Keçe Kumaş Kaplama
  • Dış Yüzey Boyalı Mdf
  • Masa ve Sandalye (4 Adet)
  • Askı
  • Elektrik Ünitesi (220.USB)
  • Data Hattı
  • Işıklandırma (Açma / Kapama)

Ekstra Özellik

  • Ekran
  • Özel Yan Dış Panel Rengi (Standart renk hariç)

renk

Akustik Kabin Kenar Detay

Akustik Dekoratif Kabinler

Akustik Kabin Havalandırma Sistemi

Üstün Akustik Ses Yalıtımı

Kaliteli malzemeler akustik vaatleri yerine getirir. Sürdürülebilir kaynaklı malzemeler, patentli teknoloji ve özel tasarımın birleşimi, ödüllü bir sonuç oluşturur. Yani, ofis ne kadar gürültülü olursa olsun, her zaman konsantre olabileceğiniz bir yeriniz var.

Özel Tasarım

Aksa Pods toplantı bölmelerinin çok beğenilen imza tasarımı, açık ofislere doğal olarak sığar. Renk şemalarımız ve aksesuarlarımız tüm stillere ve ihtiyaçlara uyacak şekilde, sürdürülebilir yüksek kaliteli malzemeler ise kaliteli bir kullanıcı deneyimini garanti eder.

 

Temiz hava mutluluğu besler

Patentli yenilikler Aksa Pods bölmelerini mutlu bir yer haline getirir İçeride her zaman sessiz ve hava her zaman temiz.

Tarzına Sahip

Toplantı görüşme kabini mobilyasız seçebilir ve size istediğiniz gibi sunma seçeneği bırakabilirsiniz. Üstün ses yalıtımı, size ve ekibinize toplam ses gizliliği sağlar ve ayarlanabilir hava akışı, çalışmak için mutlu bir atmosfer yaratır. Alçak bir kapı, tekerlekli sandalyeyi erişilebilir hale getirir.

Temiz hava mutluluğu besler..

Ekibinizi Pazartesi sabahı bir toplantı veya Salı öğleden sonra beyin fırtınası oturumu için masanın etrafında toplayın. İki farklı yükseklik seçeneğine sahip bir toplantı masası, bu düzeni dizüstü bilgisayar kullanımı veya bazı yaratıcı atölyeler için ideal hale getirir. Bu akustik toplantı kabini modeli, otomatik LED aydınlatma ve 4 adet güç soketi, İkiz USB hızlı şarj cihazı ve masanın üzerinde bulunan HDMI bağlantısı ile birlikte gelir. Güç sütunu sabit bir bileşendir ve ekran braketi veya beyaz tahta için bir seçenek sunar.

Ofisinizde Oturma Odası

Akustik toplantı kabini, şirket toplantıları için daha rahat bir ortam, iş günü boyunca dinlenmek için sakin bir alan veya sosyalleşme alanı sağlar. Özel tasarım Clint Kanepe, büyük beyaz tahta, bağımsız Piaggio masası ve bir duvar rafı, işlevsel ancak rahat bir ortam oluşturuyor. Ek seçenekler arasında TV için duvarda bir ekran braketi veya kapı için bir rezervasyon sistemi hazır seçeneği bulunur.


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/sesyalanknet/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 171
akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri