Akustik Yüzer Tavan Paneli

Akustik Yüzer Tavan Paneli hacim akustiğinin iyileştirilmesini sağlamak için kullanılan görünür yüzeyi akustik kumaş kaplı ses yutumu sağlayan ürünlerin yatay olarak bağlantı aparatları ile tavandan sarkıtılması ile oluşturulan akustik panel ürünüdür. Ürün serimiz güçlü ses emme performansıyla akustik ve estetik ihtiyacınızı karşılamaktadır. Dengeli akustik kontrol ile temiz bir görünüm sağlayan akustik yüzer tavan paneli içerisinde cam yünü kullanılarak ses yutum değeri artmaktadır.

Akustik Yüzer Tavan Paneli Teknik Bilgileri

Kenar detayı : Boya ile güçlendirilir.
Ana Malzeme : 95 Kg/m3 yoğunluğunda cam yünü levha.
Ebat : İstenilen ölçüde üretilmektedir.
Kalınlık : 40mm
Panel renklerine katalogdan ulaşabilirsiniz.

Yüzer Tavan Kanopi Paneli

Nasıl Uygulanır? 

Akustik yüzer tavan panellerinin arka tavana bakan yüzüne askı aparatı takılır. Lazer metre ile panelin uygulanacağı alan belirlendikten sonra vida için uygun bir kısımdan matkap ile delik açılır. Diğer aparat deliğe monte edildikten sonra panelle birbirine tutturulur. Böylece akustik yüzer tavan paneli uygulaması tamamlanmış olur.
Kullanım Alanları:
Akustik ses yalıtımı uygulamasının yapılmasının istendiği her alanda kullanılabilir. Ofis, çağrı merkezi, restoran, kafe, bar, toplantı odası, konferans salonu, seminer salonu, tiyatro salonu ve daha birçok hacim akustiği gerektiren mekanda kullanılır.
akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri