Akustik Zemin Kaplama

Akustik zemin kaplama konutlarda oluşan ses geçişlerini engellemek adına binanın yapısına uygun ses izolasyon malzemeleri ile yapılır. Eğer alt katınızdaki komşunuz darbe ve hava oluşumlu seslerden etkileniyorsa ses yalıtımı kaçınılmazdır.

Şap altı, parke altı ve parke üstü ses yalıtım malzemeleri üretim, satış ve uygulama hizmetimiz bulunmaktadır.

Zeminde kullanılan şilteler sayesinde darbeli ses oluşumunu engelleyebilirsiniz. Kalınlığına göre rulo ve plaka olarak ürettiğimiz mantar ve kauçuk esaslı levhaları zemine sıvı solid bazlı yapıştırıcı ile yapıştırarak uygulamanız malzemenin direk titreşim oluşan nokta ile bağlantısını sağlayarak daha fazla etki gösterir. Bu ürünlerin viyol şeklinde olması zeminde hava boşluğu bırakarak zeminin hava dağılımını sağlamasını kolaylaştırır. Eğer sorun hava oluşumlu sesler ise, epdm ses bariyeri ve bondex sünger süngerpan kullanmalısınız. Sesin şiddetine göre malzemenin kalınlık ve yoğunluğu belirlenmelidir.

Mantarlı Kauçuk Levha

Mantarlı Kauçuk Levha


Mantarlı kauçuk levha zeminde oluşan ve katlar arası geçişi sağlanan titreşimli sesleri engelleyen zemin ses izolasyon malzemesidir.
Kauçuk Levha Ses Yalıtım Malzemesi

Kauçuk Levha


Kauçuk levha alt kata giden titreşimli sesleri (darbe ve ayak sesi) engellemek için kullanılan zemin ses izolasyon malzemesidir.
Evapan Ses Yalıtım Malzemeleri

Evapan


Evapan®, ağırlığını oluşturan çapraz bağlı amorf formda hücre yapısı sayesinde ısıyı ve sesi taşımaz.
Mantarlı Şilte

Mantar Şilte


Parke Altı Ses Yalıtımı İzolasyon Malzemesi, izole kauçuk mantar şilte, zemin kaplaması ses ve darbe izolasyonunda mantar ve kauçuk malzemeyi bir arada kullanmak isteyenlerin tercihidir.
Akustik Rulo Halı

Akustik Rulo Halı


Akustik rulo halı fiyatları tabanında kullanılan özel malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Kimi halıda pvc kullanılırken kimi halıda da sbr kauçuk levha kullanılabiliyor.

Akustik Karo Halı


Akustik karo halı fiyatları tabanında kullanılan özel malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Kimi halıda pvc kullanılırken kimi halıda da sbr kauçuk levha kullanılabiliyor.
akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri