Ankara Akyurt Akustik Ses Yalıtımı

Ankara Akyurt ses yalıtımı firması olarak  Akyurt’u kapsayan ses problemlerinize çözüm sağlamaktayız. Akustik ses yalıtımı, inşaat akustiği, hacim akustiği ve titreşim izolasyonu alanında yapmış olduğumuz uygulamalarda %90 a varan oranda garanti sağlamaktayız. Restaurant&cafe, disko&bar, ofis çalışma odası, okullar, kütüphane, çağrı merkezinde, tv reji odaları , spor salonlarında, toplantı odası , stüdyo ses kayıt odası, müzik odası, evde sinema salonu gibi bütün alanda en uygun fiyatlarda ses yalıtım çalışmaları yapmaktayız.

Ankara Ses Yalıtımı Ankara Akyurt Ofis Ses Yalıtımı
Ankara Akyurt Fabrika Ses Yalıtımı

Ankara Akyurt Ses Yalıtım Malzemeleri

Ankara Akyurt ses yalıtım malzemeleri akustik sünger, akustik panel, ses yalıtım süngeri, ses izolasyon süngeri, parke altında mantarlı kauçuk levha, duvar tavan ve zeminde ses kesici süngerpan, duvar ve tavanda bariyerli yanmaz akustik sünger, zemin titreşim engelleyici kauçuk levha, heraklite ahşap pan, bariyerli süngerpan, kauçuk pvc tabanlı akustik halı, ses yalıtım izolasyon bandı, bariyerli akustik süngerpan, akustik karo halı, aks rapid 800 sünger yapıştırıcı, parke altı mantar şilte, evapan, ağır epdm ses bariyeri, akustik ses geçirmez kapı, ses izolasyon ve yalıtım kabini, duvar tavan askı takozu, akustik kumaş, soundtex keçe kumaş. Sesi, yankıyı, çınlama gibi ses problemleri için kullanabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı akustik süngerleri, yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan kolaylık duvar zemin ve tavanlarda uygulayabilirsiniz.

Ankara Akyurt Hastane Ses Yalıtımı
Ankara Akyurt Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Akustik kaplama modellerimiz daha çok akustik alanlarda tercih edebilirsiniz. Akyurt ses yalıtım malzeme firması olarak ürünlerimiz uzun süreli kullanım için dayanıklıdır. Farklı özellikte modellerimiz ve montaj çeşitlerimiz mevcuttur. Malzemelerimiz sorunun kaynağına göre uzman ekibimiz tarafından belirlenmektedir.
Dekoratif akustik sünger , panel uygulamaları ve akustik kaplama örneklerimiz ve ses yalıtım firmamız hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Akyurt Sinema Salonu Ses Yalıtımı
Ankara Akyurt Eğlence Mekanı Ses Yalıtımı
Ankara Akyurt Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Ankara Akyurt ses yalıtımı duvar, tavan ve zeminlerde yapılmaktadır. Bu uygulamalar için farklı ses yalıtım malzemeleri bulunduğu için her ses frekansına ayrı uygulama yapılır. Süngerpan, epdm ses bariyeri gibi malzemeler ile tavan ve duvarlarda, titreşim emici kauçuk ve mantarlı kauçuk gibi malzemeler ile zeminde ses yalıtımı sağlanır. Rapid 800 veya malzemenin uygulanması için gereken malzemeler ile çalışmalar yapılır.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri