Ankara Ayaş Akustik Ses Yalıtımı

Ankara Ayaş ses yalıtımı firması olarak mekanınıza özel çözümler sağlamaktayız. Her ortam için ayrı bir ses izolasyon çalışması yapılabilir. Hacim akustiği ve inşaat akustiği alanında uzmanlaşmış ses yalıtım firması olarak ses probleminize en uygun çözümü sizlere sunmaktayız.

Ankara Altındağ Ses Yalıtım Malzemeleri Ayaş
Ses Yalıtımı Ankara Ayaş Altındağ

Ankara Ayaş akustik ses yalıtım firması olarak duvardan gelen seslere, alt kata giden seslere, üst kata giden seslere, ortam içerisinde oluşan yankıya, hidrofor, kompresör, tekne motor, jeneratör makinesi gibi özel makinelere kabin yapımı gibi ses yalıtım çözümlerimiz mevcuttur. Ayaş akustik ses yalıtımı firması olarak evinizde, iş yerinizde, hastanelerde, stüdyolarda, sinema salonlarında ve daha birçok ses maruz kalmış ortamlarda ses yalıtımı yapmaktayız. Ankara Ayaş ses yalıtımı fiyat bilgisi için firmamız ile görüşünüz.

Ayaş Ankara Ofis Akustik Ses Yalıtımı
Ayaş Ankara Tavan Ses Yalıtımı Malzemeleri

Ankara Ayaş akustik panel firması olarak mekana uygun dekoratif kumaş panel kaplama ürünlerimiz mevcuttur. Duvarda kumaş kaplı panel, tavanda; akustik baffle, yüzer tavan paneli, acrux ledli ışıklı tavan paneli ve kanopi asma tavan paneli, ortam içerisinde akustik paravan ve masalarda masa bölücü seperatör kullanarak mekanı renklendirebilir ortamdaki yankıyı engelleyebilirsiniz. Dış yüzeyinde kullanılan akustik ses yalıtım kumaşı sayesinde konuşma sesi gibi düşük frekansları ortadan kaldırarak ses karmaşasını engeller.

Ankara Ayaş Ses Yalıtım Malzemeleri
Ankara Ayaş Akustik Ses Yalıtımı
akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri