Ankara Çamlıdere Akustik Ses Yalıtımı

Ankara Çamlıdere akustik ses yalıtımı firması olarak sektörde yılların verdiği tecrübemiz ve etkin hizmet anlayışımız ile sizlerin sorunlarına etkin ve verimli çözümler üretmekteyiz. Ayrıca sizlere ihtiyaçlarınız dahilinde ses yalıtım malzemeleri de satarak bireysel olarak yapmakta olduğunuz ses yalıtım uygulamalarınıza da destek vermekteyiz. Çamlıdere ses yalıtım firması olarak stüdyo odası, radyo odası, müzik odası, reji odası, ofis, çağrı merkezi gibi alanlarınızda %90 a varan oranda ses yalıtımı sağlamaktayız.

Ankara Çamlıdere Akustik Ses Yalıtımı Ofis Akustiği

Ankara Çamlıdere Sinema Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Ankara Çamlıdere ses yalıtımı firması olarak ses yalıtım malzemelerimiz ; kumaş kaplı akustik panel, duvar ve zeminde ses kesici süngerpan, heraklit ahşap pan, akustik karo halı, aks rapid 800 sünger yapıştırıcısı, ses izolasyonu ve yalıtım kabini, duvar tavan askı takozu, akustik kumaş gibi ürünlerdir. Kendinden yapışkanlı akustik süngerleri, yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan kolaylıkla duvar zemin ve tavanlara uygulayabilirsiniz.

Ankara Çamlıdere Stüdyo Ses Yalıtımı

Ankara Çamlıdere Müzik Odası Ses Yalıtımı

Ankara Çamlıdere akustik sünger firması olarak alev almayan süngerler üretmekteyiz. Ürünlerimizin tamamı TSE onaylı olup çeşitli özelliklere sahiptir. Bunlar; akustik yumurta sünger, akustik piramit sünger, akustik düz sünger, akustik labirent sünger, keçe kaplı akustik sünger, akustik special sünger, firexpan kauçuk sünger, çeşitleridir. Bu süngerleri antrasit ve siyah renkte bulabilirsiniz.

Ankara Çamlıdere Akustik Panel Ses Yalıtımı

Ankara Ses Yalıtımı Çamlıdere Ses Yalıtım Malzemeleri

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri