Ankara Evren Akustik Ses Yalıtımı

Ankara Evren akustik ses yalıtımı firması Tekno Akustik olarak ses olaylarına uygun çözümü sunarak uygulamalar yapmaktayız. Ses izolasyon malzemelerini satın alarak sizlerde istediğiniz alana ses yalıtım uygulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Ankara Evren ses yalıtımı uygulaması çalışma odası, stüdyo odası, radyo odası, çağrı merkezi call center, müzik enstrüman odası, reji tv odası, restaurant cafe bar, ses kayıt odalarında akustik ses yalıtımı, duvar ses izolasyonu, tavan ses izolasyonu ve zemin ses izolasyonu olarak farklı mekanlarda yapılabilir. Ortak bitişik komşu duvarlardan sizin dairenize ulaşan sesleri veya sizden karşı tarafa geçen sesleri, alt kata giden sesleri ve üst kata giden sesleri garanti vererek engellemekteyiz. Ses şikayetinizle ilgili çalışmalar için form gönderebilirsiniz.

Ankara Evren Toplantı Salonu Ses Yalıtımı

Basketbol Spor Salonu Ses Yalıtımı Ankara Evren Ses Yalıtımı

Ankara Evren ses yalıtım malzemeleri ses izolasyonunu destekleyici ve kullanım alanına uygun performans sağlayıcı ürünlerdir. Ankara Evren ses yalıtım malzemeleri nelerdir ? Epdm ses bariyeri, ses izolasyon bandı, akustik kabin, rapid 800 yapıştırıcı, parke altında kullanmak için mantarlı kauçuk şilte, şap altında kullanmak için kauçuk levha, akustik karo halı, pvc tabanlı akustik halı, mantar şilte, soundtex keçe kumaş, akustik kumaş, evapan ses ve ısı yalıtımı malzemesi ve akustik ses yalıtımlı kapıyı kullanabilirsiniz. Ankara Evren ses yalıtım malzemeleri nasıl uygulanır ? Yapıştırma işlemi ile duvar, tavan ve zeminde kullanılan malzemeler ile uygulamalarınızı yapabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı ses izolasyon malzemeleri mevcuttur. Ankara Evren ses yalıtım malzemeleri fiyatları ürüne göre değişmektedir. Sitemizden inceleyebilirsiniz.

Ankara Evren Poligon ve Oyun Alanları Ses Yalıtım

Konferans Salonu Ses Yalıtımı Ankara Evren

Ankara Evren akustik panel kaplama malzemesi ile akustik mekanlar oluşturabilirsiniz. Bu paneller; akustik kumaş kaplı duvar ve tavan paneli ,3 boyutlu duvar paneli, akustik ledli tavan paneli, akustik ara bölücü paravan, akustik masa seperatörü, akustik sarkıt baffle, akustik yüzer tavan paneli ve akustik kanopi asma tavan panelleridir. Ankara akustik panel kaplama içinde cam yünü ve dış katmanı olarak ses emici renkli akustik yalıtım kumaşı kullanılır. Ankara akustik panel darbeye dayanıklı bir malzeme olduğu için uzun süre kullanıma dayanıklıdır. Ankara Evren akustik panel uygulamalarını farklı işlemler kullanarak sağlayabilirsiniz. Yapıştırıcı, askı aparatı ve montaj elemanları gerekebilir. Ankara akustik panel fiyatlar malzemenin cinsine kalınlığına ve ebadına göre farklılık gösterir.

Ankara Evren Akustik Ses Yalıtımı

Ankara Evren Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri