Ankara Güdül Akustik Ses Yalıtımı

Ankara Güdül akustik ses yalıtımı firması Tekno Akustik olarak ses problemlerinize uygun çözümleri üreterek uygulamasını yapıyoruz. Ayrıca ses yalıtım malzemelerini satın alarak sizlerde bilgiliyseniz bu konuda ses yalıtım uygulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Ankara Güdül ses yalıtımı uygulaması ofis, stüdyo odası, radyo odası, çağrı merkezi, müzik odası, reji odası, restaurant akustik ses yalıtımı, duvar ses izolasyonu, tavan ses izolasyonu ve zemin ses izolasyonu olarak farklı ortamlarda yapılabilir. Ortak komşu duvardan gelen sesleri veya sizden giden sesleri, alt kata giden sesleri ve üst kata giden sesleri engellemekteyiz. Hacim akustiği ve inşaat izolasyonu uygulamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Ankara Güdül Ses Yalıtımı

Ankara Güdül Ses Yalıtım Malzemeleri

Ankara Güdül akustik sünger ürünleri hacim akustiği uygulamaları için tercih edilen ürünlerdir. Peki akustik sünger modelleri hangileridir. Yüzeyleri farklı, ham maddeleri, yoğunlukları, renkleri ve şekilleri farklıdır. Yanmaz akustik piramit sünger, yumurta sünger, labirent sünger, special sünger ve düz sünger siyah renkte ve poliüretandan üretilen malzemelerdir. Keçeli akustik süngerler ve firexpan kauçuk süngerlerde yüksek ısıya dayanıklı titreşimli seslerde de etkili akustik sünger modelleridir. Aynı yüzey formlarında melaminden üretilen beyaz ve gri sünger çeşitleri basotect melamin süngerlerdir.

Ankara Güdül Ses Yalıtımı Akustik Sinema Salonu

Ankara Güdül Ofis Akustiği Ses Yalıtımı

Ankara Güdül akustik panel modellerini hacim akustiği tasarım ve uygulamalarında kullanmaktayız. İçinde bulunan cam yünü ve dış yüzeyinde kullanılan renkli dekoratif akustik yalıtımlı kumaş sayesinde hem düşük oranda ses izolasyonu hem de akustik ses yalıtımı sağlar. Peki Ankara akustik panel modelleri nelerdir ? Akustik paravan, akustik masa seperatörü, akustik baffle, akustik yüzer tavan paneli, kanopi asma tavan paneli, ledli akustik panel, kumaş kaplı akustik tavan ve duvar paneli. Akustik panel uygulamaları için rapid 800 yapıştırıcı, askı aparatı ve montaj aletleri kullanabilirsiniz. Ankara Güdül akustik panel fiyatları kalınlık, boyut ve modele göre farklıdır. Arayarak fiyatlarına daha detaylı bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Ankara Güdül Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri

Ankara Güdül Akustik Ses Yalıtımı

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri