Ankara Haymana Akustik Ses Yalıtımı

Ankara Haymana akustik ses yalıtımı firması olarak çağımızda modern şehirleşme süreci ile birlikte ses yalıtımının artık zorunlu bir hal aldığının farkındayız. Bu yüzden sizlere kaliteli ve etkin hizmet verip verimli çözümler üretmek için sizlerin istekleri doğrultusunda ilerlemekteyiz. Ayrıca sizlerde ses yalıtımı uygulamaları hakkında bilgi sahibi iseniz tamamı TSE onaylı olan ve sizlere %90 oranında garanti sağlayan malzemelerimizi profesyonel ekibimiz ile birlikte seçebilir ve istediğiniz huzura kavuşabilirsiniz.

Ankara Akustik Ses Yalıtımı Stüdyo Ses Yalıtımı

Ankara Müzik Odası Haymana Ses Yalıtımı

Ankara Haymana ses yalıtımı firması olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Çevreden gelebilecek veya sizden gidebilecek sesi engellemek için ses izolasyon malzemelerini kullanmaktayız. İnşaat akustiği ve hacim akustiği alanında yapmış olduğumuz ofis, call center, evde sinema salonu, bina ses yalıtımı, makine dairesi ses yalıtımı, atış poligonu ses yalıtımı gibi birçok referansa sahibiz. Ortak bitişik komşu duvar ses izolasyonu, üst kattan gelen sesleri engellemek adına üst katın zeminine ses yalıtımı, alt kattan gelen sesler için alt katın tavanına Ankara Haymana ses yalıtımı hizmeti sağlamaktayız. Ankara Haymana ses yalıtımı sadece ses geçişi değil ortam içerisinde oluşabilecek düşük ama etkili frekanslarında önüne geçmekteyiz. Ankara ses yalıtımı nasıl yapılır fiyatları nelerdir diye kafanıza sorular takılıyorsa teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankara Haymana Akustik Ses Yalıtımı

Ses Yalıtımı Ankara Haymana Konferans Salonu

Kullandığımız ses yalıtım ve izolasyon süngeri yüksek yoğunluklu bir malzeme olup ihtiyaç duyduğunuz ses yalıtımını sağlamak için kullanılmaktadır. Duvar, tavan ve zeminde kullanıma uygun modelleri bulunmaktadır. Süngerpan akustik bir malzeme olmadığı için yüzeyin kapatılması gerekmektedir. Alçıpan veya akustik ses yalıtım malzemesi ile yüzeyi kapatabilirsiniz. Ankara Haymana akustik ses yalıtım süngeri fiyatlarımızı incelemek ve detaylı bilgi almak için siz en yakın firmamız ile iletişime geçebilir ve web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri