Ankara Kazan Akustik Ses Yalıtımı

Ankara Kazan akustik ses yalıtımı firması olarak,  gürültü kirliliğine insanların sese ve yankıya maruz kaldığı alanlarda daha rahat ve isteğe özel tasarıma uygun bir ortamda yaşayabilmesini hedefleyerek Ankara merkezli Çankaya Balgat bölgesinde Türkiye geneline de akustik ve ses yalıtımı alanında hizmet vermekte olup günden güne yaşam alanlarında rahatlığı ve sükuneti sağlayıcı ürünleri uygulama ve projelendirme yaparak siz değerli müşterilerimize her daim hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Ankara Kazan Akustik Ses Yalıtımı

Ankara Kazan Zemin Ses Yalıtımı

Ankara Kazan ses yalıtım malzemeleri akustik sünger, akustik panel, ses yalıtım süngeri, ses izolasyon süngeri, parke altında mantarlı kauçuk levha, duvar tavan ve zeminde ses kesici süngerpan, duvar ve tavanda bariyerli yanmaz akustik sünger, zemin titreşim engelleyici kauçuk levha, heraklite ahşap pan, bariyerli süngerpan, kauçuk pvc tabanlı akustik halı, ses yalıtım izolasyon bandı, bariyerli akustik süngerpan, akustik karo halı, aks rapid 800 sünger yapıştırıcı, parke altı mantar şilte, evapan, ağır epdm ses bariyeri, akustik ses geçirmez kapı, ses izolasyon ve yalıtım kabini, duvar tavan askı takozu, akustik kumaş, soundtex keçe kumaş. Sesi, yankıyı, çınlama gibi ses problemleri için kullanabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı akustik süngerleri, yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan kolaylık duvar zemin ve tavanlarda uygulayabilirsiniz.

Ankara Kazan Akustik Sünger Ses Yalıtımı

Stüdyo Akustik Ses Yalıtımı Ankara Kazan

Ankara Kazan akustik panel firması olarak mekana uygun dekoratif kumaş panel kaplama ürünlerimiz mevcuttur. Duvarda kumaş kaplı panel, tavanda; akustik baffle, yüzer tavan paneli, acrux ledli ışıklı tavan paneli ve kanopi asma tavan paneli, ortam içerisinde akustik paravan ve masalarda masa bölücü seperatör kullanarak mekanı renklendirebilir ortamdaki yankıyı engelleyebilirsiniz. Dış yüzeyinde kullanılan akustik ses yalıtım kumaşı sayesinde konuşma sesi gibi düşük frekansları ortadan kaldırarak ses karmaşasını engeller.

Ankara Kazan Ofis Akustiği Ses Yalıtımı

Ankara Kazan Sinema Salonu Akustik Ses Yalıtımı

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri