Ankara Keçiören Akustik Ses Yalıtımı

Ankara Keçiören akustik ses yalıtımı firması olarak çağımızda modern şehirleşme süreci ile birlikte ses yalıtımının artık zorunlu bir hal aldığının farkındayız. Bu yüzden sizlere kaliteli ve etkin hizmet verip verimli çözümler üretmek için sizlerin istekleri doğrultusunda ilerlemekteyiz. Ayrıca sizlerde ses yalıtımı uygulamaları hakkında bilgi sahibi iseniz tamamı TSE onaylı olan ve sizlere %90 oranında garanti sağlayan malzemelerimizi profesyonel ekibimiz ile birlikte seçebilir ve istediğiniz huzura kavuşabilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtımı Ankara Keçiören

Ses Yalıtımı Ankara Ofis Akustiği Keçiören

Keçiören akustik kaplama panel ürünleri bulunduğunuz ortama daha dekoratif ve şık bir görüntü kazandırır. Ankara Keçiören ses yalıtım firması olarak kullandığımız akustik ses yalıtım ürünlerimiz; baffle 3 boyutlu duvar paneli, akustik paravan acrux ledli kumaş panel, orfe velum solo duvar paneli,yüzer tavan paneli gibi ürünlerdir.

Akustik Ses Yalıtımı Keçiören Ankara

Ses Yalıtımı Ankara Keçiören Ev Sinema Salonu

Kullandığımız ses yalıtım ve izolasyon süngeri yüksek yoğunluklu bir malzeme olup ihtiyaç duyduğunuz ses yalıtımını sağlamak için kullanılmaktadır. Duvar, tavan ve zeminde kullanıma uygun modelleri bulunmaktadır. Süngerpan akustik bir malzeme olmadığı için yüzeyin kapatılması gerekmektedir. Alçıpan veya akustik ses yalıtım malzemesi ile yüzeyi kapatabilirsiniz. Keçiören ses yalıtım süngeri fiyatlarımızı incelemek ve detaylı bilgi almak için siz en yakın firmamız ile iletişime geçebilir ve web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Akustik Stüdyo Ses Yalıtım Malzemeleri Keçiören

Ankara Keçiören Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri

Ankara Keçiören ses yalıtımı duvar, tavan ve zeminlerde yapılmaktadır. Bu uygulamalar için farklı ses yalıtım malzemeleri bulunduğu için her ses frekansına ayrı uygulama yapılır. Süngerpan, epdm ses bariyeri gibi malzemeler ile tavan ve duvarlarda, titreşim emici kauçuk ve mantarlı kauçuk gibi malzemeler ile zeminde ses yalıtımı sağlanır. Rapid 800 veya malzemenin uygulanması için gereken malzemeler ile çalışmalar yapılır.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri