Ankara Nallıhan Akustik Ses Yalıtımı

Ankara Nallıhan akustik ses yalıtımı firması olarak çağımızda modern şehirleşme süreci ile birlikte ses yalıtımının artık zorunlu bir hal aldığının farkındayız. Bu yüzden sizlere kaliteli ve etkin hizmet verip verimli çözümler üretmek için sizlerin istekleri doğrultusunda ilerlemekteyiz. Ayrıca sizlerde ses yalıtımı uygulamaları hakkında bilgi sahibi iseniz tamamı TSE onaylı olan ve sizlere %90 oranında garanti sağlayan malzemelerimizi profesyonel ekibimiz ile birlikte seçebilir ve istediğiniz huzura kavuşabilirsiniz.

Ses yalıtımı Ankara Nallıhan Akustik Kapı

Akustik Duvar Kaplama Akustik Kapı Ankara Nallıhan

Ankara Nallıhan Ses İzolasyonu

Gürültü günümüzdeki çalışma hayatını ve rahat bir ev ortamını etkileyen önemli faktörlerden birisi haline gelmiştir. Çağrı merkezi veya diğer ofislerde gürültü problemi sorunlar oluşturmaktadır. Bu sorunlara karşın ses izolasyon malzemeleri satış ve uygulama hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Gürültünün zararlı etkilerinden korunmak, istenmeyen sesin gürültü etkisinden kurtulmak, çevreye yayılan rahatsız edici sesi azaltmak amacıyla yapılan ses yalıtım uygulamalarıdır.

Ankara Spor Salonu Ses Yalıtımı

Ankara Nallıhan Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Ankara Nallıhan kustik düzenlemeler ve ses yalıtımı için yaygın olarak gerçekleştirilen Akustik Sünger uygulaması ile başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Yüzeyindeki geometrik şekillerle dekoratif görünüm kazanmasının yanı sıra renkli olarak da üretilebilen bu malzeme türü ekonomik ve kaliteli çözümler elde etmenizde yardımcı olur. Yankı yalıtımı sağlayan, ortamda oluşan çınlamayı engelleyen, akustik ses kalitesini artıran, sesleri düzene sokan, açık hücreli ses emici bir üründür. Akustik süngerlerin yanmaz özellikte olan modelleri de mevcuttur.  Sinema, tiyatro, konferans salonu, kültür merkezi, hastane odası, jeneratör kabini, klima kabini, vs. gibi odalarda rahatsız edici seslerin ortadan kaldırılmasını sağlayan ve şık dekoratif sunmak açısından kullanılan Akustik Süngerler, yaşam alanlarının ve iş yerlerinin gürültüden uzaklaşmasını da sağlamaktadır.

Ankara Nallıhan Ofis Ses Yalıtımı

Ankara Eğlence Mekanı Ses Yalıtımı Nallıhan

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri