Ankara Şereflikoçhisar Akustik Ses Yalıtımı

Ankara Şereflikoçhisar akustik ses yalıtımı firması olarak sesin kaynağında gerekli tedbirleri alıyor ve size %90’a varan oranla ses kesim garantisi sunuyoruz. Duvar ses yalıtımı, tavan ses yalıtımı, zemin ses yalıtımı ve akustik ses yalıtımı uygulamaları için özel olarak kendi üretimimiz olan kaliteli ve ucuz ses yalıtım malzemesi kullanıyoruz. Ses izolasyonu ve yalıtımı ses geçişlerini engellemek için yapılan uygulamalardır.

Ankara Şereflikoçhiser Ofis Akustik Ses Yalıtımı

Ankara Şereflikoçhisar Hastane Akustik Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı nasıl yapılır ? Ses yalıtımı için ilk önce sesin kaynağı belirlenmeli ve ona göre malzeme seçimi yapılmalıdır. Çoğunlukla duvar ve katlar arasında yayılan ses dalgalarından dolayı yaşanan şikayetler için kullandığımız malzeme süngerpandır. 150 yoğunluk 5cm kalınlığı 100x100cm ebatlarında üretimini,satışını ve uygulamasını yaptığımız süngerpanı yapıştırıcı ile bölgeye uyguluyor ardından malzeme kalınlığı kadar hava boşluğu bırakmak adına galvaniz karkas montajı yapıyoruz.

Ankara Şereflikoçhisar Stüdyo Akustik Ses Yalıtımı

Ankara Şereflikoçhisar Restoran Akustik Ses Yalıtımı

Yüzeyi kaplamak adına 1cm kalınlığında alçıpan ardından epdm bariyer ve tekrar alçıpan kaplanarak işlem sonlandırılır. Bu uygulama tavan ve duvarlarda genel olarak yapılır ancak her ses şikayetinde aynı ürünler kullanılmaz. Zeminde alt kata giden sesleri engelleyerek komşularınızdan gelen şikayetleri önlemek adına; parke kullanıyorsanız parke altına özel düşük oranda ısı yalıtımı da sağlayan mantarlı kauçuk levha ve beraberinde bariyer, süngerpan kullanmaktayız. Halı kullanmak istiyorsanız bu malzemelerin üzerine parke yerine pvc tabanlı akustik renkli halıda tercih edebilirsiniz.

Ankara Şereflikoçhisar Sinema Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Ankara Pursaklar Toplantı Odası Akustik Ses Yalıtımı

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri