Bass Trap Sünger

Bass trap sünger 30 x 30 x 60 cm ebatlarındadır. Poliüretan adı verilen maddeden elde edilmektedir. Bass frekanslarını mükemmel bir seviyede düzenlemektedir. Açık gözenekleri sayesinde ortamdaki ses dalgalarını kontrol altına almaktadır. Kaliteli ses duyumu sağlamak için kullanılmaktadır.

Bass trap köşe bass sesleri kesici ve emici süngeri yüksek frekanslı bass seslerini kesen akustik üründür. Çok güçlü düşük frekanslı ses dalgalarını kontrol etmek için kullanılır. Ortamda dalgalan alçak ve yüksek frekans seslerin dağılımında mükemmel derecede bass frekansı ayarlar.

Akustik Bass Trap Küpü Özellikleri

Bass küpü sünger yapıştırma usulü ile uygulanmaktadır. Uygulama için özel yapıştırıcısı mevcuttur. Solid bazlı bu özel yapıştırıcı bir rulo yardımıyla süngerin uygulanacağı bölgeye sürülür. Daha sonra sünger yapıştırılır.

  • Ham Madde: Poliüretan
  • Yoğunluk: 26DNS – Fr
  • Yanmazlık özelliğine sahiptir. Fr malzeme olduğu için yanmayı geciktirir.
  • Plaka Boyutu: 30 cm x 30 cm x 30 cm
  • Renk: Siyah, Anstrasit ve Açık Gri renkleri mevcuttur.

Akustik Bass Küpü SÜngerler

Akustik Bass Tuzağı

Akustik Köpük Bas Tuzaklarımız, hem kamusal hem de özel alanlarda kullanım için Sınıf 1 yangın geciktirici akustik köpük kullanmıştır. Bas tuzağının hafif, kama şeklindeki yapısı, dikey veya yatay olarak kolay köşe montajı sağlar. Bu akustik bas tuzağı sadece köşelerdeki zemine dayanabilir veya tuzağa su bazlı köpük yapı yapıştırıcısı ile yapıştırabilirsiniz.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri