Damtec Zemin Kauçuk Levhaları

Damtec zemin kauçuk levhaları, Şap altı, Parke – Seramik altı ve mekanik oda yüzer döşemeleri sistemleri ile farklı detaylarda, gereksinimlere göre zemin darbe izolasyonu çözümleri sunar. Genel olarak akustik şilte başlığı altında, farklı detaylarda, ihtiyaca göre, ses yalıtımı sağlayacak farklı tipte ve kalınlıkta ürünler, tüm zemin tiplerinde kullanılabilecek niteliktedir. Islak hacimlerde, yerden ısıtmalı sistemlerde, açık alanlarda, ağır mekanik cihaz altlarında ve yapı içindeki tüm zemin tiplerinde, ses yalıtımını sağlamak için Damtec zemin akustik şilte ürünleri kullanılabilir.

Şap Altı
DAMTEC MULTİ
GENEL ÖZELLİKLER
Damtec Multi, darbe seslerini önlemek için, geri dönüştürülmüş kauçuk granüllerinden özel üretilmiş, şap altı ürünleridir.
Damtec Multi, minimum kalınlıklarda düşük frekanslarda gösterdiği performansı, uzun ömürlü olması ve dayanıklılığı ile rakipsizdir.
DAMTEC ESTRA
GENEL ÖZELLİKLER
Damtec Estra, darbe seslerini önlemek için, geri dönüştürülmüş kauçuk granüllerinden özel üretilmiş, CE sertifikalı şap altı ürünleridir.
Damtec Estra, konutlarda, ofislerde, otellerde ve darbe izolasyonu gereken tüm mahallerde kullanılabilir.
DAMTEC 3D
GENEL ÖZELLİKLER

Damtec 3D, darbe seslerini önlemek için, geri dönüştürülmüş kauçuk granüllerinden özel üretilmiş, şap altı ürünleridir.

Damtec 3D ürünleri farklı kalınlıklara göre farklı darbe izolasyonu performansı göstermektedir.

Ürünler genel olarak 6/3mm, 8/4mm, 10/5mm gibi ihtiyaca göre farklı kalınlıklarda üretilebilmektedir.

Damtec 3D ürünleri, düşük frekanslarda gösterdiği performansı, uzun ömürlü olması ve dayanıklılığı ile rakipsizdir.

SOPREMA VELAPHONE FIBRE 22
GENEL ÖZELLİKLER

Soprema Velaphone Fibre 22, darbe seslerini önlemek için, dokunmamış polyester donatılı, bitümlü yüzey üzerine uygulanan, şap altı ürünleridir.

Ürün standart 3,4mm kalınlığı ile ?Lw = 22dB darbe izolasyonu performansı gösterir.

Soprema Velaphone Fibre 22 malzemesinin şapa temas edeceği yüzey su yalıtım özelliği gösterir. Böylece uygulama sırasında ek bir membran sermeye gerek yoktur.

Parke - Seramik - Halı Altı
DAMTEC STANDARD
GENEL ÖZELLİKLER

Damtec Standard, zemin kaplama malzemesi altında, darbe seslerini önlemek için, geri dönüştürülmüş kauçuk ve mantar granüllerinden özel üretilmiş ürünlerdir.

Damtec Standard, parke, seramik, halı ve linolyum – PVC bitiş yüzeylerinin altında kullanılabilir. 2,3,4,5, ve 6mm kalınlıklarında üretilebilir.

 

Damtec Standard ürünleri, standart yapı elemanları ile uyumlu, ekonomik ve uzun ömürlü ürünlerdir.

DB COVER
GENEL ÖZELLİKLER

DBCover HD3F mineral karışımlı özel lateksten üretilmiş 3 mm kalınlıkta ve 850 kg/m³ yoğunlukta darbe sönümleyici bir malzemedir. Malzemenin yüksek esneklik ve yoğunluğu sayesinde darbe sesinde 21 dB’e ve gürültüde %31’e kadar azalma sağlamaktadır. Malzemenin boyutundan kaynaklanan sağlamlığıyla geçme zemin uygulamalarında çatlama ve şişme engellenmiş olur. Üzerindeki polipropilen folyo yapışkanlı uygulamalarda kolaylık sağlar.

DB COVER YERDEN ISITMALI SİSTEMLER İÇİN
GENEL ÖZELLİKLER

dBCover HD3A mineral karışımlı özel lateksten üretilmiş 3 mm kalınlıkta ve 850 kg/m³ yoğunlukta darbe sönümleyici bir malzemedir. Malzemenin yüksek esneklik ve yoğunluğu sayesinde darbe sesinde 21 dB’e ve gürültüde %31’e kadar azalma sağlamaktadır. Malzemenin boyutundan kaynaklanan sağlamlığıyla geçme zemin uygulamalarında çatlama ve şişme engellenmiş olur. Üzerindeki alüminyum folyo ısının yüzeyde eşit olarak dağılmasını ve böylece yüksek termal etkili uygulamalar yapılmasını sağlar.

MEKANİK ODA YÜZER DÖŞEME
GAP
GENEL ÖZELLİKLER

GAP serisi ürünleri, proje ölçüle rine göre özel üretim 0,6mm galvaniz sacdan imal edilmiştir. Yüzer döşeme uygulamalarında yardımcı ürün olarak VİBRAFOAM serisi ürünleri ile birlikte kullanılırlar.

DAMTEC MATT
GENEL ÖZELLİKLER
DAMTEC VİBRA
GENEL ÖZELLİKLER
DAMTEC VİBRAFOAM
GENEL ÖZELLİKLER
akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri