Disco Ses Yalıtımı

Disco ses yalıtımı yapılmadığı takdirde, iç mekanlarda oluşan ses, dışarıdaki ortama aktarılarak çevrede aşırı rahatsızlığa neden olur. Eğlence mekanlarının karşılaşılan en büyük sorunlarından birisi de dengesiz ses sorunu ve gürültü kirliliğidir. Bu da halkın sağlığını tehdit etmektedir. Yasal boyutu da ele alındığında disco – bar ses yalıtımının yapılması zorunludur.

Disco&Bar Ses İzolasyon Kaplamaları

Profesyonel ses yalıtım firmaları gece kulüpleri civarındaki yapıların ses kirliliği yaşamaması için çeşitli uygulamalar yapmaktadır. Gece kulüplerinin ve her türlü eğlence mekanlarının temel sorunlarından birisi olan aşırı gürültü, bariyerli süngerler, yanmaz akustik süngerler gibi elemanlarla çözülebilir, bu sayede mekanların saat 00:00’dan sonra da sesini azaltmaya gerek kalmadan hizmet verebilir.

Bar Ses Yalıtımı Akustik Yalıtım

GECE KULÜBÜ SES YALITIMI

Disko, bar ve gece kulüplerinde ses yalıtımı ürün desteği ses izolasyonu uygulama hizmeti vermekteyiz. Gece kulüpleri, barlar gibi benzer mekanlarda akustik düzenleme ve ses yalıtımı ihtiyaçları vardır. Yüksek Bas sesi, bağırma sesleri, yüksek sesle müzik arka plandaki uğultu ve tüm kötü seslerden arınmak için ses yalıtımı hizmetlerimizden faydalanın. Kaliteli müzik için kaliteli bir ortam gerekir.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri