Hidrofor Ses Yalıtımı

Hidrofor Ses Yalıtımı Neden Yapılır?

Hidrofor çok ses yapıyor ! gibi şikayetlere çözüm üretmek için buradayız. Teknolojinin sağladığı konfor yanında ürettiği gürültü kirliliği gibi sorunların üstesinden gelerek sizlerin rahat ve konforlu bir hayat sürebilmeleri için gelişerek çalışmalarımız devam etmektedir. Hidrofor odası, dairesi veya dış mekanda bulunan hidroforlardan gelen sesler rahatsız edici olabilir. Günlük yaşantınız ve iş hayatınızda olumsuz yönde gürültüye maruz kalmamak adına hidrofor kabini ses izolasyonu uygulaması yapmaktayız.

Hidrofor Ses Yalıtımı

Hidrofor Ses İzolasyonu

Hidrofor Ses Yalıtımında Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Hidrofor ses izolasyonu yapmak için yüksek performanslı ses yalıtım ve izolasyon malzemelerimiz mevcuttur. Epdm ses bariyerli süngerler, yanmaz akustik süngerler, bariyerli akustik sünger, süngerpan, bariyerli süngerpan gibi bir çok ses yalıtım ürünlerini sizlere önerebiliriz. Açık alanda kullanılan hidroforlara özel akustik kabin üretimimizde mevcuttur. Hidrofor ses izolasyonu kabini sayesinde hidrofor sesi şikayetlerinden kurtulursunuz.

Hidrofor Odası Ses İzolasyonu

Hidrofor Dairesi Ses İzolasyonu

Hidrofor Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Hidrofor ses yalıtımı için kabin yapılabilir. Bunun için hidrofor boyutunda özel kabin üretmekteyiz. Kabin içerisine ses kesici izolasyon malzemeleri ve süngerleri kullanılır. Uygulaması için rapid 800 sünger yapıştırıcısı gerekmektedir. Hidrofor odası ses izolasyonu ise sesin geçtiği noktalarda yüksek ses kesim gücüne sahip malzemeler kullanılarak yapılır. Örnek verecek olursak; yüksek yoğunluk ve kalınlığı sahip süngerpan yapıştırılır. Sağlam olması için mantolama dübeli de kullanılabilir. Daha sonra üzerine epdm ses bariyeri uygulanır ve son katman olarak yanmaz akustik sünger yapıştırılır. Herhangi bir alevle temasta alevi iletmeyen malzemelerdir.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri