Hygiene Asma Tavan Paneli |

Hygiene Asma Tavan Paneli

Hygiene Asma Tavan Paneli

Hygiene asma tavan paneli, ön yüzeyi anti bakteriyel boyalı özel bir cam elyaf doku, arka yüzü cam tülü ile kaplı, yüksek yoğunluklu cam yününden oluşan bir paneldir. Kenar Detayları kapalıdır. Yangın dayanım seviyesi yüksek olan akustik asma tavan paneli HYGIENE neme karşı dayanıklıdır. İnsan sağlığı açısından bir tehlike barınmamakla beraber yemekhanelerde akustik yalıtım sağlanması amacıyla kullanılabilir.

Hygiene Akustik Asma Tavan Paneli

Hygiene asma tavan paneli, tavan sistemlerinde açık tesisatların gizlenmesi amaçlı uygulanabilmektedir. T-24 taşıyıcı sistem ile istenilen aks aralıkları ile döşenebilir akustik panel çeşidi. Hygiene asma tavan paneli, özellikle gıda, ilaç ve elektronik sanayi gibi toz tutan ve yıl boyunca yıkama gerektiren steril çalışma ortamları için geliştirilen akustik paneldir. Hygiene, temiz oda sınıflandırılmasında 209E US Federal standardına ve M3.5/100 sınıfına uygundur. Görünür taşıyıcı sistem üzerine monte edilen Hygiene akustik panel, her plakanın takılıp çıkarılma gereksinimini kolayca karşılar.

Hygiene Asma Tavan Paneli Uygulanışı

Hygiene asma tavan paneli, özellikle sinema salonları, konferans salonları, ofis ve hastaneler için tavan yüzeylerinden yansıyan seslerin sönümlenmesinde etkili ürünlerdir.