Hygiene Akustik Asma Tavan Paneli

Hygiene Akustik Asma Tavan Paneli, ön yüzeyi anti bakteriyel boyalı özel bir cam elyaf doku, arka yüzü cam tülü ile kaplı, yüksek yoğunluklu cam yününden oluşan bir paneldir. Kenar Detayları kapalıdır. Yangın dayanım seviyesi yüksek olan akustik asma tavan paneli HYGIENE neme karşı dayanıklıdır. İnsan sağlığı açısından bir tehlike barınmamakla beraber yemekhanelerde akustik yalıtım sağlanması amacıyla kullanılabilir.

Kullanım Alanları

Hygiene asma tavan paneli, tavan sistemlerinde açık tesisatların gizlenmesi amaçlı uygulanabilmektedir. T-24 taşıyıcı sistem ile istenilen aks aralıkları ile döşenebilir akustik panel çeşidi. Hygiene asma tavan paneli, özellikle gıda, ilaç ve elektronik sanayi gibi toz tutan ve yıl boyunca yıkama gerektiren steril çalışma ortamları için geliştirilen akustik paneldir. Hygiene, temiz oda sınıflandırılmasında 209E US Federal standardına ve M3.5/100 sınıfına uygundur. Görünür taşıyıcı sistem üzerine monte edilen Hygiene akustik panel, her plakanın takılıp çıkarılma gereksinimini kolayca karşılar.

Hygiene Asma Tavan Paneli Uygulanışı

Hygiene asma tavan paneli, özellikle sinema salonları, konferans salonları, ofis ve hastaneler için tavan yüzeylerinden yansıyan seslerin sönümlenmesinde etkili ürünlerdir.

Ana Malzeme : 50 – 95 kg/m3 yoğunlukta akustik camyünü levha.

Ebatlar : 600 × 600 mm, 600 × 1200 mm, 610 × 610 mm, 610 × 1220 mm

Kalınlık : 15-20 mm

Kenar Detayı : Açık

Akustik Performans : NRC değeri 0.80 -0.85 aralığındadır.

Yangın Dayanımı : UNE-EN 13501-2007 standardına göre A2 s1 d0 sınıfı

Uygulama Şekli : T24 Taşıyıcı Sistem

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri