Jeneratör Ses Yalıtımı

Jeneratör Ses Yalıtımı Neden Yapılır?

Teknolojinin sağladığı konfor yanında ürettiği gürültü kirliliği gibi sorunların üstesinden gelerek sizlerin rahat ve konforlu bir hayat sürebilmeleri için gelişerek çalışmalarımız devam etmektedir. Jeneratör odası, dairesi veya dış mekanda jeneratörden gelen sesler rahatsız edici olabilir. Günlük yaşantınız ve iş hayatınızda olumsuz yönde gürültüye maruz kalmamak adına jeneratör kabini ses izolasyonu uygulaması yapmaktayız.

Jeneratör Ses İzolasyonu Kabini Fiyatları

Jeneratör Ses İzolasyonu Fiyatları Ankara

Jeneratör Ses Yalıtımı Kabini Fiyatları Ankara

Jeneratör Ses izolasyon Kabini Fiyatları Ankara

Jeneratör Ses Yalıtımında Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Jeneratör ses izolasyonu yapmak için yüksek performanslı ses yalıtım ve izolasyon malzemelerimiz mevcuttur. Epdm ses bariyerli süngerler, yanmaz akustik süngerler, bariyerli akustik sünger, süngerpan, bariyerli süngerpan gibi bir çok ses yalıtım ürünlerini sizlere önerebiliriz. Akustik menfez sistemleri de jeneratörlerde kullandığımız diğer yöntemlerdendir. Açık alanda kullanılan jeneratörlere özel akustik kabin üretimimizde mevcuttur. Jeneratör ses izolasyonu kabini sayesinde jeneratör ses şikayetlerinden kurtulursunuz.

Jeneratör Ses Yalıtım Kabini Fiyatları Ankara

Jeneratör Ses Yalıtımı

Jeneratör Ses Yalıtımı Kabini Fiyatları

Jeneratör Ses İzolasyonu

Jeneratör Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Jeneratör ses yalıtımı için kabin yapılabilir. Bunun için jeneratör boyutunda özel kabin üretmekteyiz. Kabin içerisine ses kesici izolasyon malzemeleri ve süngerleri kullanılır. Uygulaması için rapid 800 sünger yapıştırıcısı gerekmektedir. Bunun yerine akustik menfez sistemleri kurulabilir. Jeneratör odası ses izolasyonu ise sesin geçtiği noktalarda yüksek ses kesim gücüne sahip malzemeler kullanılarak yapılır. Örnek verecek olursak; yüksek yoğunluk ve kalınlığı sahip süngerpan yapıştırılır. Sağlam olması için mantolama dübeli de kullanılabilir. Daha sonra üzerine epdm ses bariyeri uygulanır ve son katman olarak yanmaz akustik sünger yapıştırılır. Herhangi bir alevle temasta alevi iletmeyen malzemelerdir.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri