Karaoke Odası Ses Yalıtımı

Karaoke Odası Ses Yalıtımı Nedir? Özellikle çıkış noktası uzak doğuda çok popüler olan karaoke, sözleri çıkarılmış şarkıların melodileri üzerine önümüzdeki ekrandan ya da kağıttan sözlerini takip ederek mikrofonla söyleme şekline verilen isimdir. Alternatif bir eğlence aracı olan karaokede önemli olan stres atmak ve rahatlamaktır.

Karaoke odalarında grup halinde eğlenmek için arkadaşlarınızla tercih edebileceğiniz mekanlar arasındadır. İstediğiniz şekilde eğlenebilirsiniz. Bu eğlence mekanında yüksek sesler ve eğlenceye gelen müşterilerin çıkardığı sesler birbirine karışır. Bu karışıklığı ve ortamın akustiğini sağlamak için ses yalıtımı yapılması gerekir.

Karaoke Odası Ses Yalıtımı

Karaoke Odası Ses Yalıtımı Uygulamaları

Ses yalıtımı yapılırken dikkat edilmesi gereken şeylerden biride ortamın dekoratif olmasıdır. Göze hitap eden ve ortamın akustiğini sağlayacak ürünler kullanmalısınız. Bu konuda akustik ve dekoratif ses yalıtım malzemelerini Tekno Akustik’ten temin edebilirsiniz.

Karaoke odalarınız için akustik süngerler, dekoratif kumaş kaplı paneller, bafflelar, yüzer tavanlar gibi bir çok ses yalıtım malzemelerimiz bulunmaktadır. İsterseniz evinize isterseniz işletmenize gönül rahatlığıyla ses yalıtımlı bir karaoke odası yapabilirsiniz.

Karaoke Odası Akustik Ses Yalıtımı

Karaoke Odası Ses Yalıtım Malzemeleri

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri