Kendinden Yapışkanlı Akustik Sünger

Kendinden yapışkanlı akustik sünger malzemenin uygulamasını kolaylaştıracak ürünlerden biridir. Yüksek mukavemetli takviyeli kendinden yapışkanlı özelliği sayesinde işçilik ve zamandan aşırı derecede tasarruf sağlar. Akustik ses izolasyonu uygulamalarında kullanılan birçok malzemenin kendinden yapışkanlı modelini bulabilmeniz mümkündür. Yanmaz akustik sünger, bondex sünger, bariyerli sünger, basotect melamin sünger, vicoustic flexi sünger, zigzag sünger, bondex sünger, bariyerli akustik sünger ve daha birçok akustik süngerin arka yüzeyine çift taraflı bant lamine edilerek sizlere sunulmaktadır.

Kendinden Yapışkanlı Akustik Sünger

Kendinden Yapışkanlı Sünger

Kendinden Yapışkanlı Akustik Sünger Özellikleri

Kendinden yapışkanlı sünger uygulaması için yapmanız gereken malzemenin uygulanacağı alanı kuru ve temiz tutup süngerin arka yüzeyindeki çift taraflı bandın yapışkanını çıkarıp gereken alana uygulamak. Kalın ve ağır malzemelerde sünger yapıştırıcısı bile bazen etkili olamadığı için yoğunluğu düşük süngerlerde tercih etmenizi öneririz.

Kendinden Yapışkanlı Akustik Yumurta Sünger

Yapışkanlı Kendinden Yumurta Sünger

Kendinden Yapışkanlı Akustik Sünger Nedir?

Kendinden yapışkanlı ses yalıtım süngeri malzemenin uygulamasını kolaylaştıracak ürünlerden biridir. Yüksek mukavemetli takviyeli kendinden yapışkanlı özelliği sayesinde işçilik ve zamandan aşırı derecede tasarruf sağlar. Akustik ses izolasyonu uygulamalarında kullanılan birçok malzemenin kendinden yapışkanlı modelini bulabilmeniz mümkündür. Yanmaz akustik sünger, bondex sünger, bariyerli sünger, basotect melamin sünger, vicoustic flexi sünger, zigzag sünger, bondex sünger, bariyerli akustik sünger ve daha birçok akustik süngerin arka yüzeyine çift taraflı bant lamine edilerek sizlere sunulmaktadır.


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/sesyalanknet/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 171
akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri