Masa Seperatörü

Masa Seperatörü , genellikle çağrı merkezlerinde , ofis ve iş yerlerinde, kalabalık ofis çalışma ortamlarının olduğu yerlerde sıklıkla tercih edilen akustik seperatör sistemleridir. Çalışma masaları arasına kumaş kaplı akustik panel yerleştirilerek, ofis masaları arasında ses dalgalarının sönümlenmesini sağlar. Bu sayede daha sakin ve seslerin birbirine karışmadığı bir çalışma ortamı elde edilmiş olur. Dar alanlar için ideal çözümler oluşturan masa arası seperatör sistemleri, kısıtlı mekanlarda verimli çalışmanın anahtarlarını sunar.

Akustik Masa Seperatörleri Malzeme Fiyatları

Akustik Masa Seperasyon Sistemleri

Görüntü ve ses ayrımına yardımcı olmaktadır. Özellikle içinde bulundurduğu ses yalıtım sistemi ile birlikte iki masa arasında ses geçişini ve ses karışmasını engellemektedir.Bu sistemin en kayda değer özelliklerinden biri seperasyonun 40 ve 80 mm arası ölçülerde dahi ince kesitinin her iki yüzeyine de cam,melamin ve kumaşlı panel uygulanabilmesidir.

Yan yana veya karşılıklı masaların arasından geçirilerek içinden kabloların geçtiği ve priz uygulamaları konulan çift ve tek yüzey kullanım alternatifli, üzerine ofis donanımlarını koyabileceğiniz destek aparatlı komple bir sistemdir.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri