Piyano Odası Ses Yalıtımı

Piyano Odası Ses Yalıtımı Nedir?

Piyano ortalama ses barındıran bir müzik aletidir. Bu yüzden de piyano odalarında ses yalıtımı yapılması gerekmektedir. Apartman dairelerinde komşularınızı rahatsız etmeden müzik çalmak istiyorsanız ses yalıtımı yaptırmalısınız. Bateri odalarında yapılan ses yalıtımının amacı içerideki sesi dışarıya vermemek ve dışarıdaki sesin içeriye girmesini engellemektir.

Piyano odalarında akustiği bozmayacak şekilde yalıtım gerekmektedir. Bunun için akustik paneller, akustik halılarımızı tercih edebilirsiniz. Piyano odası ses yalıtımında en iyi ses yalıtım malzemelerimiz ve uzman teknik ekibimizle sizler için buradayız. Uygulamayı yapmak istediğiniz mekana keşif yaparak veya fotoğraflarla uygun ortama ses yalıtım malzemelerimizi en uygun fiyatlarımızla sizlere tekliflendirme yapıyoruz.

Piyano Odası Ses Yalıtımı

Piyano Odası Ses Yalıtımı Nasıl Uygulanır?

Piyano çalınan ortamlarda dışarı ses geçişini engellemek ve yalıtımı sağlamak için akustik panel yada süngerler tavan ve duvarlara kaplanmaktadır.

Akustik süngerler yankı yalıtımı sağlarken bunun yanında görüntü olarak şık bir görünüm oluşturulabilmesi için renkli ve özel tasarlanmış dekoratif ürünler tercih edilebilmektedir.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri