Polo Black Asma Tavan Paneli |

Polo Black Asma Tavan Paneli

Polo Black Asma Tavan Paneli

Polo Black asma tavan paneli, orta yoğunlukta cam yünü kullanılarak üretilir. Dekoratif bir tavan yaratmak için ön yüzü boyalı cam elyaf doku ile kaplı bir plakadan oluşur. Ürün konumlandırması tercihinize göre dizayn edilebilen estetik görünüme sahip akustik asma tavan panelleri iç mekan akustiği iyileştirilmesine kullanılabilir.

Polo Black Asma Tavan Kullanım Alanları

Polo Black asma tavan paneli, tavan sistemlerinde açık tesisatların gizlenmesi amaçlı uygulanabilmektedir. T-24 taşıyıcı sistem ile istenilen aks aralıkları ile döşenebilir. Polo Black asma tavan paneli, özellikle sinema salonları, konferans salonları, ofis ve hastaneler için tavan yüzeylerinden yansıyan seslerin sönümlenmesinde etkili akustik panel çeşididir. Yangın dayanım seviyesi yüksek olan akustik asma tavan Paneli POLO ürünü neme karşı dayanıklı olduğu için insan sağlığı açısından bir tehlike barınmamakla beraber yemekhanelerde akustik yalıtım sağlanması amacıyla da kullanılabilir.

Polo Black Asma Tavan Paneli

Plakaların montajı, inşaat esnasında mümkün olduğu kadar sonraya bırakılmalıdır. 15mm / 24 mm görünür taşıyıcı sistem üzerine döşenir. Kirlenmeyi önlemek için, montaj ve plakaların değişimi esnasında temiz, pamuklu eldivenler kullanılmalıdır.