Pvc Ses Bariyeri

Pvc Ses Bariyeri, ses izolasyon ve yalıtım malzemeleri sıklıkla 3 mm kullanılan pvc ses bariyeri duvar, tavan, zemin izolasyonun da en profesyonel malzemelerden biridir. Yalıtım malzemeleri 2 duvar arasında 3 katmanlı sistem olarak uygulanabilir. Akustik pvc ses bariyerleri, akustik membranlar 2 mm, 3 mm, 4 mm ve 5 mm olarak üretilebilmektedir.

Tavan, duvar ve zeminlerde uygulanabilir ses bariyerleri ağır bir malzemedir yapıştırıcı ve dübel kullanılarak uygulama yapılmalıdır.

PVC Ses Bariyeri Teknik Özellikleri

 

  • Ağır ses yalıtım bariyeri
  • 100 cm x 100 cm ebatlarındadır.
  • Adet / m² şeklinde fiyatlandırılır.
  • Kalınlığı 2-3-4-5 mm. şeklindedir.
  • Yalıtımı 21-23 desibel
  • Akustiği sağlamak için çift tarafı akustik keçe kaplanır.

PVC Ses Bariyeri

PVC Ses Yalıtım Bariyeri Nasıl Uygulanır?

Ses bariyerlerini duvar tavan ve zeminde kullandığınızda akustik solid bazlı sıvı sünger yapıştırıcısı ile uygulama yapabilirsiniz. Uygulanacak alanın temiz ve kuru olduğundan emin olduktan sonra bariyeri kestiğiniz ölçüde monte edebilirsiniz.

PVC Ses Yalıtım Bariyeri Kullanım Alanları

Araçlarda, bankalarda, stüdyolarda, cafelerde, çağrı merkezlerinde, konutlarda, binalarda, evlerde, fabrikalarda, gemilerde, hastanelerde, havuzlarda, ofislerde kreş ve okullarda, kütüphanelerde, mağazalarda, müzik odalarında, iş yerlerinde, salonlarda dinlenme salonlarında, piyano salonlarında, restaurantlarda, spor salonlarında, eğlence mekanlarında, sinema salonlarında, konaklama binalarında, otel ve pansiyonlarda.
akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri