Radyo Odası Ses Yalıtımı

Radyo odası ses yalıtımının anahtarı ve yayın sinyalinizin kalitesini en üst düzeye çıkarmak yankıyı azaltmak ve ortadan kaldırmaktır. Radyo ve TV istasyonları yayın için üstün ses kalitesi gerektirir. Ses panelleri uzaya sokulduğunda yayın odasındaki ekoları kontrol etmektedir. Ekolar stüdyodan ses panelleri ile yakalandıktan sonra, orijinal sesin daha fazla netliği geri yüklenir ve net bir yayın sinyali üretilir.

Radyo Odası Ses Yalıtımı

Radyo Odası Ses Yalıtımı ve Akustik Düzenleme

Radyo odanızda birinci sınıf akustik üretme hedefi, ortam yankı seviyenizi düşürmektir; bu da orijinal sesin ve yayın sinyaline keskin bir netlikte büyük bir netlik sağlar. Ses geçirmez duvarlarla eko seviyesini düşürerek, oda üstün ses seviyesine getirilecek ve anında yayınlarınız için daha kullanıcı dostu bir radyo odasına dönüşecektir. İstenmeyen ses dalgası yansımalarınız stüdyoya, duvara veya tavana bir dizi ses paneli yerleştirerek stüdyodan alınabilir ve dönüştürülebilir.

Panel seçiminiz, panel kalınlığı ve panel miktarları konusunda size rehberlik edeceğiz, size alanınızda istediğiniz gibi yerleştirme özgürlüğü veriyoruz. Ses panelleri kurulduktan sonra akustik farkı hemen fark edeceksiniz.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri