Reji Odası Ses Yalıtımı

Reji odası ses yalıtımı, reji odalarınız pek çok kişinin farklı uzmanlık alanlarıyla görev aldığı odalardan birisidir. Rahat ve etkin bir çalışma ortamı sağlanması açısından odanın mutlaka yalıtım yapılması gereken uygulamalar arasında yerini alır. Bir çok fazla monitörün bulunduğu bu ortamlarda hem ses karışıklığının önlenmesi hem de en sağlıklı sesin çalışanlar açısından duyulması oldukça önemlidir. Ayrıca dışarıdan gelebilecek sesler de dikkate alındığında reji odası ses izolasyonu yapılmadığı takdirde ortaya büyük bir gürültü problemi ve ses karışıklığı çıkabilmektedir.

Reji Odası Yalıtım

Daha proje aşamasında reji odalarına özel yapılacak uygulamalarla dış ve iç seste oluşabilecek her türlü problem kolaylıkla izole edilebilmektedir. Ses akışının profesyonel kişilerce doğru şekilde akustik süngerlerin yardımı ile sağlanması reji odalarında akustik düzenlemeye de olanak sağlayacaktır. Eko ve yankı engelleme uygulamaları sayesinde muhteşem bir reji odası ses yalıtımı yapılabilmektedir.

Reji odası ses yalıtımı için yanmaz özellikte akustik sünger çeşitleri uygulanabilmektedir. Mekana uygulaması kolay olan ses yalıtım süngerler farklı modellerde sınırsız seçenekler sunmakla birlikte koku ve küflenme problemlerini de ortadan kaldıracak özellikte olmasıyla uzun yıllar rahat bir çalışma ortamına zemin hazırlayacaktır. Ayrıca sesin düzenlenmesi ve sesin yüksek derecede emilim özelliği hem ortamın uygun hale getirilmesine hem de çalışanların ses açısından çok daha sağlıklı bir mekanda rahat çalışmalarına olanak sağlayacaktır.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri