Renkli Akustik Sünger

Renkli akustik sünger, akustik ses yalıtımı uygulamalarında kullanılan farklı renk ve modelleri sayesinde istenilen tasarımı elde etmenize olanak sağlayan ses yalıtım süngerleridir. Akustik piramit, yumurta, labirent vb süngerler bile yüzeylerine flok kaplama yapılarak renkli hale gelebilmektedir. Akustik pan olarak isimlendirdiğimiz kendi üretimimiz olan renkli akustik süngerler son derece şık ve yankı yalıtımında profesyonel iş sağlayan kaliteli malzemelerimizdir.
Renkli akustik sünger, teknik özellikleri için net bilgi vermek mümkün değildir. Çünkü farklı birçok akustik süngerin yüzeyi renklendirilebilir. Ama standart olarak ölçü ve özellik belirtecek olursak; 30cm x 30cm - 50cm x 50cm - 100cm x 100cm ebatlarında genel olarak ürünlerimiz bulunmaktadır. Bass küpü 30cm x 30cm, basstrap 30x30x50 cm ve düz modeli 30x30x60 cm olarak ebatlandırılır.
Duvar ve tavan olmak üzere birçok ortamda kullanabilirsiniz. Ses geçişlerini engellemeyen ancak mekan içi ses akustiğini sağlayan malzemeler oldukları için gürültülü mekanlarda kullanmak isterseniz ses kesen izolasyon malzemeleri üzerine uygun akustik malzemeyi kullanabilirsiniz. Genellikle tercih edilen ses yalıtımı uygulamalarına örnek verecek olursak; ofis, çağrı merkezi, toplantı salonu, stüdyo odası, bateri odası, ses kayıt odası, akustik kabin vb. daha birçok alanda kullanarak akustik ses yalıtımı sağlanabilir.
akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri