Ses Yalıtım Bariyeri

Ses yalıtım bariyeri yoğun ses temposunun kesilmesi istenilen alanlarda süngerler arasına uygulanan ses yalıtım malzemeleridir. Sesin direk kesilmesi isteniyorsa ses yalıtım bariyeri kullanılabilmektedir. Akustik Süngerler ile birlikte uygulanabilen bariyerler mükemmel akustik performans ve dayanıklılık sağlamaktadır. Genellikle çok güçlü seslerin kesilmesi için kullanılmaktadırlar.

Epdm Ağır Ses Bariyeri

Epdm Ses Bariyeri


Epdm Kauçuk Ses Bariyeri yoğun ses temposunun kesilmesi istenilen alanlarda süngerler arasına uygulanan ses yalıtım malzemeleridir. Sesin direk kesilmesi isteniyorsa epdm ağır kurşun bariyeri kullanılabilmektedir.
Tecsound Ses Yalıtım Bariyeri

Tecsound Bariyer


Tek yüzü yapışkan bantlı olan TECSOUND ürünleri, alçı plaka duvar ve tavan uygulamalarında uygulama kolaylığı sağlar. Ürün aynı zamanda Euroclass B, s2, d0 (alev yürütmez, zehirli gaz ve duman çıkartmaz) yanmazlık sertifikasına sahiptir.
PVC Ses Yalıtım Bariyeri

PVC Ses Bariyeri


Akustik ses bariyerleri, ses izolasyon ve yalıtım malzemeleri sıklıkla 3 mm kullanılan pvc ses bariyeri duvar, tavan, zemin izolasyonun da en profesyonel malzemelerden biridir.
Keçeli Ses Bariyeri

Keçeli Pvc Ses Bariyeri


Keçeli ses bariyeri ses izolasyonunda ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilir etkili yalıtım malzemesidir. Tavan, zemin ve duvar uygulamalarında etkili sonuç vermektedir.
akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri