Ses Yalıtım Malzemeleri | Duvar Tavan Zemin Ses Kesici İzolasyon Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses yalıtım malzemeleri ses geçişlerini engellemek için yapılan uygulamalar için kendine özel görevi olan malzemelerdir. Duvar, tavan, zemin ve ortam içinde kullanılırlar. Ses yalıtım süngerleri ile birlikte kullanılarak daha iyi verim sağlanabilir. Ses yalıtım malzemelerinin fiyatları ürüne göre farklılık göstermektedir.

AĞIR EPDM SES YALITIM BARİYERİ

Ağır epdm ses yalıtım bariyeri uygulamalarda yüksek oranda performans sağlar. Diğer ses yalıtım malzemeleri (ses yalıtım süngeri vb.) ile birlikte de kullanılabilir. Rulo halinde 3kg ağırlığıyla 1 ve 2mm arası kalınlıkta, 4kg ağırlında 2 ve 3mm arası kalınlıkta, 5kg ağırlığında 3 ve 4mm arası kalınlıkta üretilir.

Ağır Epdm Ses Yalıtım Bariyeri Fiyatları

SES YALITIM VE İZOLASYON BANDI

Ses yalıtım ve izolasyon bandı alçı levha bölme ve giydirme duvar yapımında galvanizli çelik sac profillerinin altına yapıştırılır. Tek tarafı yapışkanlı olduğu için kolaylıkla uygulanabilir. 5mm kalınlığında 5cm genişliğinde 10m rulo halinde bulunmaktadır. Kauçuk süngerden üretilir.

Ses Yalıtım İzolasyon Bandı Fiyatları

AKUSTİK SES YALITIMLI KAPI

Akustik ses yalıtımlı kapı içerisinde ses izolasyon malzemeleri ( genellikle süngepan olur ) kullanılan ses geçirmez kapılardır. İstenilen boyutta özel üretim yapılabilmektedir.

Akustik Ses Yalıtımlı İzolasyonlu Kapı Fiyatları

AKUSTİK SES YALITIMLI HAZIR KABİN

Akustik ses yalıtımlı hazır kabin, ses yalıtım malzemeleri kullanılarak istenilen boyutta ses geçirmez bir oda haline getirilen vocal ve jeneratör kabinidir.

Akustik Ses Yalıtımlı Hazır Kabin Fiyatları

DUVAR TİTREŞİM TAKOZU

Duvar titreşim takozu duvarlardan gelebilecek titreşimli sesleri engellerken hava boşluğu bırakarak ses yalıtımını daha kaliteli hale getirmektedir.

Duvar Titreşim Önleyici Takoz Fiyatları Ankara

TAVAN ASKI TİTREŞİM TAKOZU

Taran askı titreşim takozu tavandan gelebilecek titreşimli sesleri engellerken hava boşluğu bırakarak ses yalıtımını daha kaliteli hale getirmektedir.

Tavan Askı Titreşim Önleyici Takoz Fiyatları Ankara

SOUNDTEX AKUSTİK KUMAŞ

Soundtex akustik kumaş ahşap derzli ve delikli panellerin arka yüzeyinde kullanılır. Yüksek akustik verilere sahiptir. Siyah renkte olup kendiliğinden yapışkanlıdır. Sıcaklık uygulaması ile alüminyum tavan panellerine de yapıştırılabilir. 180 cm x 180 cm boyunda rulo halinde bulunur.

Soundtex Akustik Ahşap Kumaş Fiyatları Ankara

AKUSTİK SES EMİCİ KUMAŞ

Akustik ses emici kumaş cam yününün üzerine kaplama yapılarak akustik panel haline gelmektedir. Veya süngerin bile ön yüzeyine kullanarak akustik ses yalıtımı yapabileceğiniz ses yalıtım malzemesidir. Darbeye dayanıklıdır. Birçok renk seçeneği mevcut olduğu için her ortama uyum sağlar.

Akustik Ses Emici Yalıtım Kumaş Fiyatları Ankara

TİTREŞİM ENGELLEYİCİ - SÖNÜMLEYİCİ ZEMİN SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK KARO HALI

Akustik karo halı 50cm x 50cm ebatlarında üretildiği için zeminde yapılan akustik ses yalıtım uygulamalarında uygulama kolaylığı sağlar. Farklı model ve renkte ürünlerimiz mevcuttur. Çıkarılıp tekrar yerine uygulanabilir olduğu için temizliği daha kolay yapılır.

Akustik Ofis Halısı Karo Halı Ses Yalıtım Malzemeleri Fiyatları Ankara
PVC TABANLI AKUSTİK HALI

Pvc tabanlı akustik halı, parke veya şap üstünde kullanılarak darbe ve ayak sesinin ortam içerisinde yankı oluşturmasına ve alt kata giden seslerin önüne geçmektedir. Rulo halinde bulunduğu için zemine uygun kesim yapılabilir. Farklı renk seçenekleri ile ortama uyum sağlayan yapısı vardır.

Pvc Tabanlı Akustik Titreşim Halı Fiyatları Ankara

PARKE ALTI MANTARLI KAUÇUK LEVHA

Zeminde oluşan darbe kaynaklı seslere parke altında müdahale edip çözüm sağlamak için 4 ve 6mm kalınlıklarında üretilen mantar granüllü kauçuk yumurta profil titreşim sönümleme uygulamalarında kullanılabilir.

Parke Altı Mantarlı Kauçuk Levha Titreşim Sönümleyici Malzeme

ŞAP ALTI KAUÇUK LEVHA

Titreşim ve vibrasyon sönümleme sağlayan inşaat izolasyonu uygulamaları için üretilen 5mm kauçuk 800 DNS kg/m3 olarak şap altında kullanılarak mevcut döşeme ile şap arası bağlantıyı engelleyerek zemin ses yalıtımı sağlar.

Şap Altı Titreşim Engelleyici Kauçuk Levha