Ses Yalıtım Süngeri | Duvar Tavan Zemin Ses Kesici İzolasyon Malzemesi

Ses Yalıtım Süngeri

SES KESİCİ SÜNGERPAN

Bondex Süngerpan 100 - 120 ve 150 DNS yoğunluğunda 10 - 20 - 30 ve 50 mm kalınlıkta üretilir. Bu sayede farklı birçok ses frekansında uygun malzeme kullanmak mümkündür. Akustik malzeme olmadığı için tavan, zemin ve duvarda üzerine farklı bir malzeme gelecek şekilde uygulanır. 100cm x 100cm plaka halinde üretilir.

Ses Kesici Süngerpan Yalıtım Süngeri Fiyatları

BARİYERLİ SES KESİCİ SÜNGERPAN

Bariyerli ses kesici süngerpan iki süngerpan arasına epdm ses bariyeri lamine edilerek üretilir. Bariyerle birlikte kullanılarak süngerpanın tek başına kesemediği sesleri keser ve daha iyi verim alınır. Daha çok tavan ve duvarda tercih edilir. Tek tarafı bariyerli olarak zeminde de kullanılabilir. 100cm x 100cm plaka halinde üretilir.

Bariyerli Ses Kesici Süngerpan Yalıtım İzolasyon Süngeri Fiyatları

BARİYERLİ AKUSTİK SÜNGERPAN

Bariyerli akustik süngerpan akustik ses yalıtım uygulamalarında ses izolasyonu ve ortam akustiğini bir arada sağlamak için kullanılan ses yalıtım süngeridir. Ön görünür yüzeyinde yanmaz akustik ve basotect melamin sünger kullanılabilir. 100cm x 100cm plaka halinde üretilir.

Bariyerli Akustik Süngerpan Yalıtım İzolasyon Süngeri Fiyatları

BARİYERLİ YANMAZ AKUSTİK SÜNGER

Bariyerli yanmaz akustik sünger çoğunlukla mekanik ortamlarda tercih edilir. Yanmaz ve yankı yutucu olan akustik süngerler ağır epdm ses bariyeri ile lamine edilerek ses kesim oranı arttırılır. Tüm yanmaz akustik sünger formunda temin etmeniz mümkündür. 100cm x 100cm plaka halinde üretilir.

Bariyerli Yanmaz Akustik Sünger Yalıtım İzolasyon Süngeri Fiyatları

BARİYERLİ GRİ BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Bariyerli gri basotect melamin sünger akustik görünümün önemli olduğu ortamlarda kullanılır. İstenilen basotect sünger ile yüksek ses kesim gücüne sahip bariyer lamine edilir ve antibakteriyel ses kesici sünger elde edilmiş olur. 100cm x 100cm plaka halinde üretilir.

Bariyerli Gri Yanmaz Akustik Basotect Melamin Sünger Yalıtım İzolasyon Süngeri Fiyatları

BARİYERLİ BEYAZ BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Bariyerli beyaz basotect melamin sünger akustik görünümün önemli olduğu ortamlarda kullanılır. İstenilen basotect sünger ile yüksek ses kesim gücüne sahip bariyer lamine edilir ve antibakteriyel ses kesici sünger elde edilmiş olur. 100cm x 100cm plaka halinde üretilir.

Bariyerli Beyaz Yanmaz Akustik Basotect Melamin Sünger Yalıtım İzolasyon Süngeri Fiyatları