Tekno Motor Kabini Ses Yalıtımı | Tekne Motoru Ses Yalıtımı Fiyatları

Tekne Motor Kabini Ses Yalıtımı

TEKNE MOTOR KABİNİ SES YALITIMI

Tekno motor kabinlerinde oluşan yoğun ses temposuna karşılık Ses Yalıtımı ve Ses İzolasyonu hizmetleri vermekteyiz. 

Tekne motor kabininde ses izolasyonu sağlamak adına yanmaz ses izolasyon süngeri kullanmak gereklidir. %100 yanmaz ve sertifikalı ürünlerimiz epdm kauçuk ses bariyeri ile kullanıldığında ciddi bir izolasyon sağlanmış olur.

TEKNE MOTOR KABİNİ SES İZOLASYONU

Ortamdaki sesi emen bariyerli yanmaz ses izolasyon süngerleri uygulaması kolay ürünlerdir. Özel yapıştırıcısı ve parmak rulo aracılığı ile kendinizde uygulayabilirsiniz.

Tekno Motor Kabini Ses Yalıtımı

Motorlu araçların bulunduğu odalarda ses yalıtımı sağlanmadan önce ses probleminin olduğu yer tayin edilmeli, iletim yollarında iyileştirilmeler yapılmalı ve gerek görüldüğü durumlarda oda yalıtılmalıdır. Ses emici özellikteki mineraller ve lifler içeren süngerler motor sesinin emilimini sağlayarak kabin içerisine girebilecek sesleri engeller.  Ayrıca gövde altındaki sac panellerde meydana gelen titreşimleri de engeller.

Yaz motorlarının iç kısımlarına, yanlarına ve panellerine uygulanan yanmaz süngerler, motor bölmeleri ile kabin arasındaki kısımlara da uygulanabilir. Ses yalıtımı hizmeti veren firmalarla iletişime geçildiği takdirde tekne motor kabini ses yalıtımı için profesyonel yardım alabilirsiniz.