Tekno Touch Sünger

Tekno touch sünger akustik süngerlerdir. Mekanda akustik düzen sağlamak, yankıyı ekoyu kesmek için kullanılırlar. Dezavantajından biri yanıcı olmasıdır. Ancak yanma tehlikesi bulunmayan ortamlar için oldukça kullanışlıdır. En büyük avantajı birçok renk seçeneğinin bulunmasıdır. Bu sayede her ortamda kullanılabilir ve istenilen tasarım oluşturulabilir.

Akustik tekno touch süngeri farklı malzemeler ile birlikte de kullanabilirsiniz. Ancak sesin yoğun olduğu yerlerde asla tek başına kullanılamaz. Çünkü oluşumunda kullanılan sünger ve yüzeyi sesi kesmek için elverişli bir malzeme değildir.

Tekno Touch Sünger Özellikleri
  • İç Malzeme : Basotect melamin sünger veya akustik sünger
  • Yoğunluk : 8-11 Kg/m3 basotect, 18DNS ve 26DNS akustik süngerler.
  • Kalınlık : 20mm, 30mm, 40mm, 50mm ve 60mm
  • Ebat : 50*50cm, 50*100cm, 100*100cm , 30*30cm, 60*60cm, 60*120cm yapılabilir
  • Desen : Yumurta, labirent, special, piramit ve düzdür.
  • Renk : Renk kartelamızdaki ürünlerin hepsini yapabiliyoruz.
  • Uygulama : Çift ağ bantlı modeli ile veya sünger yapıştırıcısı.

 

Not: Özel modeller için metraj yüksek olmalıdır. 3D Akustik sünger üzerine renklendirme yapılabilir.

Tekno Touch Ses Yalıtımı Süngeri Fiyatları

Akustik Renkli Ses Yalıtım Süngeri

Tekno Touch Akustik Ses Yalıtım Süngeri ortamda akustik düzenleme amaçlı kullanılmaktadır. Eko, Yankı gibi ses düzenlemelerini sağlayan akustik süngerler bir çok farklı renk seçeneklerine sahip olup dekoratif amaçlı da kullanılabilmektedirler.

Tekno touch sünger seslerin düzenlenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Tavan ve duvarlara yapıştırılarak uygulanır. Kendiliğinden yapışkanlı modeli mevcuttur. Uygulamada kolaylık sağlanması için kendiliğinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Akustik süngerlere alternatif olarak üretilmiştir. Yüzeyine kadife kaplanarak renk kazandırılmıştır.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri