Titreşim Kontrolü Malzemeleri

Mekanik ekipmanları yardımcı ürünleri, projeye ve projede yer alan mekanik ekipmanlara özel çözümler ve tasarımlar içermektedir. Çevresel gürültü şikâyetlerinde, ses yalıtımını sağlamak için, proje bazlı özel üretim akustik menfezler, gürültü bariyerleri kullanılabilirler. Mekanik cihazların titreşim izolasyonu çözümleri, darbe ve titreşim kaynaklı gürültülerin oluşmasına engel olacak şeklide tasarlanır ve uygulanırlar. Bu sayede mekanik odaların ses izolasyon değerlerinin artmasına yardımcı olurlar.

Kauçuk Levha Ses Yalıtım Malzemesi

Kauçuk Levha


Kauçuk levha alt kata giden titreşimli sesleri (darbe ve ayak sesi) engellemek için kullanılan zemin ses izolasyon malzemesidir.
Mantarlı Kauçuk Levha

Mantarlı Kauçuk Levha


Mantarlı Kauçuk levha zeminde oluşan ve katlar arası geçişi sağlanan titreşimli sesleri engelleyen zemin ses izolasyon malzemesidir.
Mantarlı Şilte

Mantar Şilte


Kauçuk mantar şilte, zemin kaplaması ses ve darbe izolasyonunda mantar ve kauçuk malzemeyi bir arada kullanmak isteyenlerin tercihidir.
Evapan Ses Yalıtım Malzemeleri

Evapan


Evapan®, ağırlığını oluşturan çapraz bağlı amorf formda hücre yapısı sayesinde ısıyı ve sesi taşımaz. Isı Yalıtımı ve Ses Yalıtımını hücre yapısı sayesinde gerçekleştirir.
akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri